İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ HAKAN NAKIŞYAPAR’A VEDA YEMEĞİ

07 Kasım 2015 Cumartesi, 14:33

Kula Kaymakamı Murat Güven, Manisa Eğitim Şube Müdürlüğüne tayini çıkan Kula İlçe Emniyet Müdürü Hakan Nakışyapar’a veda yemeği düzenledi.
Kula İlçe Emniyet Müdürü Hakan Nakışyapar onuruna verilen veda yemeğine, Kaymakam Murat Güven, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Melih Oğuz, Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amiri Mustafa Esenlibınar, emniyet personeli ile daire müdürleri katıldı. Yemekte konuşan Kula Kaymakamı Murat Güven, Emniyet müdürüyle yaklaşık bir yıl birlikte görev yaptığını, bu sürede uyumlu bir mesai arkadaşlığı geçirdiklerini söyledi. Nakışyapar’a yeni görevlerinde başarılar dileyen Kaymakam Güven, “Toplumun huzur ve güveni için gece gündüz çalışan, emniyet müdürümüze yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
Manisa Eğitim Şube Müdürlüğüne tayini çıkan Kula İlçe Emniyet Müdürü Hakan Nakışyapar ise, görev yaptığı süreç boyunca olumlu ilişkiler içerisinde çalıştıkları mesai arkadaşları ve kurum müdürlerine teşekkür etti.
Yemek sonunda tayini çıkan Emniyet Müdürü Hakan Nakışyapar’a Kaymakam Güven tarafından, plaket ve teşekkür belgesi verildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir