Hasırcı’da Özlem Sona Erdi

06 Temmuz 2015 Pazartesi, 16:22

MANİSA Büyükşehir Belediyesi tarım arazilerine ulaşım amacıyla kullanılan Şehzadeler İlçesi Hasırcı Küme Evleri ova yolunda genişletmeyle birlikte dolgu çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar nedeniyle memnuniyetlerini ifade eden mahalle sakinleri, yıllardır bu yolun özlemini çektiklerini ifade ederek, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Yıllardır yollarının bakımsızlığı nedeniyle zorluk yaşayan Şehzadeler İlçesi Hasırcı Küme Evleri’ndeki çiftçilerin sorununa Manisa Büyükşehir Belediyesi neşter vurdu. Bu kapsamda Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarım arazilerine ulaşım amacıyla kullanılan yaklaşık 5 kilometrelik yolda bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi. Daire başkanlığına bağlı ekipler yolda genişletme çalışmasını tamamladıktan sonra, yolu dolgu malzemesi ile yükseltti.

Traktörle bile ulaşım sağlayamıyorduk

Yapılan çalışmaların ardından memnuniyetini ifade eden mahalle sakinleri mahsullerinin tozdan topraktan kurtulduğunu ifade ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Hüseyin Dönmüş: Yollarımız çok bozuktu. Mahsulümüz toz toprak oluyordu. Traktörle bile zor ulaşım sağlıyorduk. Yapılan çalışmaların ardından artık kendi araçlarımızla bile ulaşım sağlayabileceğiz. Yapılan hizmet nedeniyle başkanımıza teşekkür ediyoruz.

Sait Durmuş: Yapılan bakım ve onarım çalışmasıyla birlikte artım ulaşımımız daha kolaylaştı. Kışın çamurdan, yazın tozdan topraktan kurtulduk.

Muammer Tatlısöz: Yıllardır bu yolun bakımsızlığı nedeniyle zorluk yaşıyorduk. Yapılan dolgu ve genişletme çalışmasıyla birlikte ulaşımız kolaylaştı. Yolumuz asfalt gibi oldu.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir