Eski Köy Evlerine Büyükşehir Eli Değdi

07 Eylül 2015 Pazartesi, 17:25

MANİSA Büyükşehir Belediyesi eski adıyla köy yeni adıyla mahallelerde bulunan ve zamanla kötü bir görünüm kazanan evlerin dış cephelerinde başlattığı boyama çalışmaları Saruhanlı’nın Aydınlar Mahallesi ile devam etti. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalledeki evlerin duvarları, kapıları ve pencereleri dâhil olmak üzere boyanarak yeni bir görünüme kavuşturuluyor.

Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte, Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde kentin ihtiyaçları noktasında projelerini bir bir hayata geçirerek vatandaşların yüzünü güldürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesi Aydınlar Mahallesi’nde zamanla kötü bir görünüm kazanan evlerin dış cephelerini boyayarak yeni bir görünüm kazandırdı. Saruhanlı İlçe Koordinatörü Hakan Ulak ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman Kahramanlar da yapılan boyama çalışmalarını inceledi.

Hatipler’de de Çalışmalar Başladı

Aydınlar Mahallesi’nin ardından Hatipler Mahallesi’nde de boyama çalışmalarının başladığını belirten Saruhanlı İlçe Koordinatörü Hakan Ulak,” Hiç bir ayrım gözetmeksizin mahallerimizde kötü bir görünüm kazanan evlerin dış cephelerinde boyama çalışması gerçekleştiriyoruz.  Aydınlar Mahallemizin ardından bu çalışmalarımız Hatipler Mahallesi’nde sürüyor. Yapılan boyama çalışmalarının vatandaşlarımız tarafından da takdir edilmesi bizleri mutlu ediyor” ifadelerinde bulundu. Evlerinin boyanmasıyla birlikte mahallelerinin daha güzel bir görünüme kavuştuğunu belirten vatandaşlar Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir