Elektrik Hatlarından Bozulan Yollara Büyükşehir El Attı

17 Temmuz 2017 Pazartesi, 09:55

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde GEDAŞ tarafından elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda hızla tamirat çalışması başlattı.

Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. (GEDAŞ), Gölmarmara ilçesinde elektrik kablolarının yer altına alınması çalışmalarını tamamladı. Çalışmaların ardından bozulan yolların sorun teşkil etmemesi için Manisa Büyükşehir Belediyesi hızla devreye girdi. İlçe merkezindeki Atatürk Bulvarı, Vali Niyazi Aras Caddesi, 112 Sokak, Beyazıt Sokak, Gaziler Caddesi ve 108 Sokak’ta hummalı bir çalışma içerisine giren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Gölmarmaralıların çalışmadan olumsuz etkilenmemesi için yoğun çaba sarf ediyor.
Gölmarmaralılar Tozdan Kurtulacak
Çalışmaları yerinde inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde Gölmarmaralı vatandaşların rahatı ve huzuru için çalışma yürüttüklerini söyledi. GEDAŞ’ın çalışmalarının bitmesiyle birlikte hızla Büyükşehir ekiplerinin bozulan cadde ve sokaklarda onarım işlemlerine başladığını belirten Cülen, Gölmarmara’da yaşayan vatandaşların kısa sürede tozdan kurtulacağını söyledi.

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..