Düzlen Başkan Ergün İçin Sokağa Döküldü

14 Eylül 2015 Pazartesi, 10:08

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Yunusemre İlçesi Düzlen Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri hakkında bilgiler verdi. Mahalle ziyaretlerinde büyük coşkuyla karşılanan Başkan Ergün, Büyükşehir Belediyesi’nin yapılanma süreci, hayata geçirdiği hizmetler ve önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Her fırsatta mahalleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Yunusemre İlçesi Düzlen Mahallesi’ni ziyaret etti. Başkan Ergün’e MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, Genel Sekreter Yardımcıları Fuat Uzun, Yılmaz Gencoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hayri Okkalı, Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, Muhtarlar Dairesi Başkanı Cem Çöllü,Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, MASKİ İçme Suları Dairesi Başkanı Nurettin Aytekin ve MASKİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Mustafa Parlak da eşlik etti. Başkan Ergün Düzlen Mahallesi girişinde Muhtar Ayhan Yorgancı ve vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Mahalle ziyaretinde Başkan Ergün ilk olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından mezarlık girişinde yapılan taş parke döşeme çalışmasını inceledi. Başkan Ergün taş parke döşemesinde görev alan işçilere kolaylıklar diledi.

Başkan Ergün’e Sevgi Gösterisi

Başkan Ergün’ün mahalleye gelmesiyle birlikte ise Düzlen’de adeta şölen havası yaşandı. Mahalle meydanında toplanan gencinden yaşlısına çok sayıda Düzlenli Başkan Ergün’e sevgi gösterisinde bulundu. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Ergün mahalle halkıyla sohbet ederek taleplerini dinledi. Başkan Ergün burada kadınlara yemeni, çocuklara da kırtasiye seti ve top hediye etti.

Çalışmalar hakkında bilgi verdi

Daha sonra mahalle kahvesinde vatandaşlara hitap eden Başkan Ergün Büyükşehir Belediyesi’nin yapılanma süreci, hayata geçirdiği hizmetler ve önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Manisa’nın il genelinde 600 bin metre kare taş parke döşemesi yapmayı da planladıklarını belirten Başkan Ergün,” 600 bin metrekare taş parke döşemesini 17 ilçemizde planladık. Bu çalışmalar il genelinde gerçekleşiyor. Düzlen mahallemizde de mezarlığımızın girişinde şu an taş parke döşememiz sürüyor” dedi. Büyükşehir Belediyesi’nin sahada olduğunu ifade eden Başkan Ergün Manisa’nın il genelinde en iyi hizmetleri kazandırmak için çaba sarf ettiğini belirtti.

Muhtardan Hizmet Teşekkürü

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı Ayhan Yorgancı ise,” Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ü mahallemizde konuk etmekten onur duyuyorum. Yaptığı hizmetlerden dolayı mahalle sakinlerim adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir