Demirci Dershanesine Kavuştu

26 Ekim 2015 Pazartesi, 16:36

         MANİSA Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren ve dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim imkânı sunan Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezleri ilçelerdeki eğitim ataklarına Demirci ilçesiyle devam etti. İlçede hizmete giren MABEM kursları 12 derslik kapasitesi ile Demirci’de eğitim alanında lider olmaya hazırlanıyor.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi Kurslarını 17 ilçeye yayma projesi kapsamında Demirci’de 12 derslikli MABEM kursları açıldı. Dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim imkanı sunan ve birçok öğrencinin sınavlardan başarılı sonuçlar almasında büyük payı olan Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi’nin Demirci’de açılan 12 derslikli kursları açıldı. Kurs kayıtlarının devam ettiğini belirten Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinatör Şube Müdürü Kazım Aysan,  Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün vizyonu çok geniş bir başkan olduğunu ve vatandaşa fayda sağlayacak hizmetlerin peşinde olduğunu belirtti. Demirci’de MABEM kurslarına ilginin yoğun olduğunu belirten Aysan, öğrencilere, YGS, LYS ve TEOG alanlarında eğitim verileceğini belirtti.              

Demirci’de Eğitim Alanında Büyük Yenilik

MABEM’in Demirci’de hizmet vermeye başlaması öğrenciler ve aileleri memnun etti. Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim hizmetlerinden ücretsiz yararlanan öğrenciler, ilçelerinde bu hizmetin faaliyete geçmesinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler. MABEM ile çocuklarının eğitim alanında seçeneklerinin artmasının onlara başarıya giden yolda büyük destek olacağını belirten aileler, hizmetin öncüsü Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.    

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir