Dadağlı’nın Düğün Salonu İçin İmzalar Atıldı

26 Ağustos 2015 Çarşamba, 16:03

MANİSA’nın Sarıgöl ilçesine bağlı Dadağlı Mahallesi’nde yaşayan hayırsever Metin Nişancı tarafından mahallelerine düğün salonu yapılması için Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağışladığı 2 bin metrekarelik arsanın devir-teslimi, törenle gerçekleşti. Dadağlı Mahallesi’nin ihtiyacı olan düğün salonunun yapımı için gerekli çalışmaların hızla başlayacağını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, destekleri nedeniyle hayırsever Metin Nişancı’ya teşekkür etti.

Sarıgöl ilçesine bağlı Dadağlı Mahallesi’nde yaşayan hayırsever Metin Nişancı, mahallelerine düğün salonu yapılması şartıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne 2 bin metrekare büyüklüğündeki arsasını bağışladı. Şartlı bağış konusunun Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nde kabul edilmesinin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Burhanettin Özey, Sarıgöl ilçesine giderek tapu devir işlemini gerçekleştirdi. Tapu devir işleminde Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve hayırsever Metin Nişancı da hazır bulundu. Hayırsever Nişancı’ya teşekkür eden Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, “Dadağlı Mahallemizden Hayırsever vatandaşımız Metin Nişancı’nın Büyükşehir’e düğün salonu yapılması için bağışladığı 2 bin metrekarelik arsanın tapu devir işlemleri tamamlandı. Hayırsever vatandaşımıza teşekkür ederiz. Dadağlı Mahallemize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz” dedi.

Çalışma hızla başlayacak

Vatandaşların ihtiyacı olan projeleri il genelinde bir bir hayata geçirdiklerini ve bunun planlaması içinde olduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Dadağlı Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın da düğün salonu ihtiyacı olduğunu biliyorduk ve bununla ilgili yer arayışlarımız devam ediyordu. O mahallede yaşayan hayırsever vatandaşımız Metin Nişancı’nın arsa bağışlamasıyla yer sorunu çözülmüş oldu. Şimdi Dadağlı Mahallemizin ihtiyacı olan düğün salonunun yapımı için gerekli çalışmaları hızla başlatacağız. Hayırsever vatandaşımız Sayın Metin Nişancı’ya destekleri nedeniyle hassaten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir