CHP Sarıgöl’de yeni Başkan Tahsin Akdeniz

05 Aralık 2015 Cumartesi, 19:26

MANİSA’nın CHP Sarıgöl Kongresi’nde, 121 delegeden 73’ünün oyunu alan Tahsin Akdeniz, yeni başkan oldu.

CHP Sarıgöl Kongresi’nde mevcut Başkan Ahmet Akşehir aday olmazken; Tahsin Akdeniz ile Timur Horasan yarıştı. CHP Sarıgöl Lokali’nde gerçekleştirilen kongreye; CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ve MHP’li Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk da katıldı. Divan kurulunun seçilmesinden sonra ayrılan Belediye Başkanı Selçuk, başarılı bir kongre geçmesini temenni etti. Divan Başkanlığını Sarıgöl eski Belediye Başkanı CHP’li Ömer Karcı’nın yaptığı kongrede; 121 delege sandığa gitti. Oyların 73’ünü alan Akdeniz yeni başkan oldu. Timur Horasan ise 44 oyda kaldı. 4 oy ise geçersiz sayıldı.

Teşekkür konuşması da yapan Akdeniz’in yönetim kurulu; Mesut Akçal, Nurettin Aşır, Halil Can, Nilüfer Erin, Halil Erman Eryılmaz, Meral Koca, Sertaç Özer, Özgür Ozan Özkan, Hüseyin Öztürk, Özgür Pamuk, Ali Sırım ve Merih Vural’dan oluştu.

MANISA'NIN CHP SARIGOL KONGRESI'NDE, 121 DELEGEDEN 73'UNUN OYUNU ALAN TAHSIN AKDENIZ (FOTOGRAFTA), YENI BASKAN OLDU. DIGER ADAY TIMUR HORASAN ISE 44 OYDA KALDI. (FOTO: VCEHBI SARUHAN / SARIGOL ,DHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir