Büyükşehir Yüzleri Güldürmeye Devam Ediyor

04 Kasım 2015 Çarşamba, 16:54

             Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar’da ikamet eden Zekiye Çalışkan’ın yüzünü güldürdü. Yaşadıkları talihsiz yangın sonucunda akülü tekerlekli sandalye aracını kaybeden Çalışkan’a Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni bir akülü sandalye armağan edildi. Çalışkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi engelli vatandaşların umudu olmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ihtiyacı olan engelli vatandaşların hayatlarını daha kolay yaşayabilmeleri amacıyla tüm hızıyla çalışarak, onların toplumsal hayata adapte olmalarını sağlıyor. Bu kapsamda Akhisar’da Seydiahmet Mahallesi’nde ikamet eden Zekiye Çalışkan’a akülü tekerlekli sandalye hediye edildi. Yaklaşık 1 ay önce evleri yanan ve bu kaza sonucunda engelli aracının zarar görmesi nedeniyle zor günler geçiren Zekiye Çalışkan, kendilerine sadece Büyükşehir Belediyesi’nin cevap verdiğini belirterek, yardımlarından dolayı teşekkür etti.

Allah Cengiz Başkanımızı Başımızdan Eksik Etmesin

Duygulu anlar yaşayan Zekiye Çalışkan, “Yangında aracımı da kaybettim. Mağdur durumdaydım. Birçok kişi geldi ama hiç kimse yardımcı olmadı. Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri bey bizleri ziyaret etti. Benim bu feryadıma kayıtsız kalmayıp yardım eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ü Allah başımızdan eksik etmesin. Benim yüzümü güldürdü, Allah ta onun yüzünü güldürsün” diye konuştu.       

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir