BÜYÜKŞEHİR, SARUHANLI’YA ÇIKARMA YAPTI

08 Nisan 2016 Cuma, 18:00

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Yalçınkaya, Saruhanlı’yı ziyaret ederek ilçeye yapılacak yatırımlarla ilgili incelemeler yaptı. Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı ile de görüşen Yalçınkaya, Büyükşehir’in Saruhanlı’da hayata geçirmeyi planladığı projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Yalçınkaya, Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Daire Başkanı Müge Türkeli Kuğu, İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Türkan Taş Köroğlu ile birlikte Saruhanlı’ya çıkarma yaptı. İlk olarak Saruhanlı Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret eden Yalçınkaya, ilçede yapılan hizmetlerle ilgili Koordinasyon Şube Müdürü Hakan Ulak’tan bilgi aldı. Büyükşehir Belediyesi’nin ilçeye kazandıracağı yatırımlar kapsamında yerinde incelemelerde bulunan Yalçınkaya, Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, başkan yardımcıları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri ile de bir toplantı gerçekleştirdi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla 17 ilçede ayrım gözetmeksizin dev yatırımlar gerçekleştirdiklerini belirten Yalçınkaya, “Manisa Büyükşehir Belediyesi Selendi’den Yunusemre’ye, Soma’dan Sarıgöl’e kadar tüm ilçelerimize hizmetler götürüyor, dev yatırımlar gerçekleştiriyor. Saruhanlı Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Yaralı, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri ve ekibimizle Saruhanlı ilçemizde hayata geçireceğimiz projelerle ilgili görüş alış verişinde bulunduk. Saruhanlı’ya yeni yaşam alanları ve hizmet alanları kazandırılması noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir