Akhisar’da Yüzler Gülüyor

11 Mayıs 2015 Pazartesi, 17:47

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Akhisar Cumhuriyet Mahallesi ve İstiklal İlköğretim Okulu bahçesinde yaptığı asfalt çalışması vatandaşları mutlu etti. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Kadir Zengil ve Okul Müdürü Ziya Tunç Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Akhisar ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde geçtiğimiz hafta yapılan asfalt çalışması vatandaşları sevindirdi. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Kadir Zengil, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Büyükşehir Koordinatörü Doğan Ensivri’ye teşekkür etti. Kadir Zengil, “ Cumhuriyet Mahallesi’nin en önemli sıkıntısı olan yol sorunun çözdüğü için Büyükşehir Belediye Başkanımıza minnettarız. Sorunlarımızla yakından ilgileniyor” dedi.

Eğitime Bir Destek Daha

Akhisar’da yollarda asfalt çalışması yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi, okullara da desteğini sürdürdü. İstiklal İlköğretim Okulu bahçesinde asfalt çalışması yapan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri öğrencileri ve aileleri sevindirdi. Eğitime desteklerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e Okul Müdürü Ziya Tunç, Müdür Yardımcıları Zuhal Balcı ve Kadir Eraslan’dan teşekkür geldi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.