AKHİSAR’DA DAĞ ETEĞİNDEKİ MEZARLIK YOLU BAKIMA ALINDI

21 Eylül 2014 Pazar, 18:48

MANİSA’nın Akhisar İlçesi’nde dağ eteğindeki şehir mezarlığı başta mezbaha ve hayvan pazarına geliş ve gidiş için kullanılan yolda Büyükşehir Belediyesi ekipleri bakım çalışmalarına başladı. Tahrip olan bölümlerin asfaltlandığı görüldü.

Akhisar Karahöyük dağı eteğindeki şehir mezarlığına geliş ve gidiş güzargahındaki yolun tahrip olmuş bölümleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince asfaltlanmaya başlandı. MHP Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu, hayvan pazarı ve mezbaha tesislerinin de yoğun olarak kullandığı yolda çalışan işçileri ziyaret edip, baklava ikram etti.

Uğurlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Manisa’da olduğu gibi Akhisar ve diğer ilçelerinde sorunlarını gidermeye çalışıyor. Son aylarda çok bozulmuş olan şehir mezarlığımız, mezbahamız ve hayvan pazarı yollarımızın onarılması için asfalt ekipleri çalışmaya başladı. İşçilerimizi görevleri başında ziyaret edip, sorunları olup olmadıklarını dinledik. Onlarla sohbet ettik. Baklava ikramında bulunduk. Morallerin yerinde olduğunu gördük. Biz parti olarak işçilerimiz ile iyi ilişkiler içinde olarak hizmetin çabuk ve en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlanmasına yardımcı olacağız.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir