AHMETLİ’YE YENİ İTFAİYE BİNASI

17 Kasım 2015 Salı, 12:48

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerdeki yapılanmaları tamamlanırken, fiziki yetersizlik yaşanan noktalarda da bina yenilemeleri yapılıyor. Ahmetli ilçesinde de mevcut itfaiye hizmet binasının yetersiz olması nedeniyle başlatılan yeni bina inşaatında sona gelindi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli Belediyesi’ne ait eski hizmet binasında faaliyet gösteren Ahmetli İtfaiye Birimi’ni, yeni itfaiye hizmet binasına kavuşturuyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nca inşaatı devam eden hizmet binasında sona gelindi. 7 gün 24 saat ilçenin hizmetinde olan Ahmetli İtfaiye Birimi’nin, yakında tamamlanacak yeni hizmet binası ile daha rahat ve verimli hizmet edebileceği belirtildi. Ulucami Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi’nde yapımı devam eden yeni hizmet binasında ince işlere geçildiğini belirten İtfaiye Dairesi Başkanı Ali Gül, Ahmetli’de yeni yılda yeni hizmet binasında hizmet vermeye başlayacaklarını söyledi.
İtfaiyenin vatandaşın can ve mal güvenliği için önemli bir görev üstlendiğini de sözlerine ekleyen İtfaiye Dairesi Başkanı Ali Gül, “Olası ihtiyaç halinde Ahmetli ilçe merkezi ve mahallelere daha hızlı ulaşabileceğiz. Ahmetli’miz ve hemşerilerimiz için hayırlı olsun” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir