ZORLU YENİ TELEFONUNU ÇERÇİ’YE ANLATTI!

27 Kasım 2015 Cuma, 17:41

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ziyaret etti.  Ziyarette İşadamı Zorlu, Başkan Çerçi’ye Vestel’in kendi üretimi olan ve birçok özelliğe sahip telefon hediye etti.

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Vestel CEO’su Turan Erdoğan ile birlikte Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Ramis Şiyak, Şule Uygur ve Kılıç Kaya da hazır bulundu.

“KENDİ ÜRETİMİMİZİ BAŞKANIMIZ ÇERÇİ’YE  HEDİYE ETMEK İSTEDİK”

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu yaptığı açıklamada, Manisa’nın sanayi merkezi haline geldiğini belirterek, “Ben Manisa’yı çok seviyorum.  Memleketim Denizli’ye bu kadar sık gitmiyorum. Ama artık Denizli’ye de gideceğim. Manisa’nın benim için ayrı bir önemi var. Manisa önceden tarım şehriydi. Bugün artık Türkiye’nin ve dünyanın sayılı sanayi merkezlerinden biri haline geldi. Bu durumun oluşmasında Valimizin ve siyasetçilerimizin de önemli katkısı bulunmaktadır.  Türkiye’nin en büyük dördüncü ihracatçısı Manisa’dır. Bunu tek başına Vestel yürütüyor. Bu durum Manisalılar için çok büyük bir kazançtır. Biz diyoruz ki, bu hizmetimize devam edeceğiz. Dünyada Güney Kore, Çin gibi ülkeler cep telefonu üretirken, biz de artık kendi üretimimiz olan cep telefonumuzu Yunusemre Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Çerçi’ye hediye etmek istedik. Çok beğeni kazanan dünya standartlarında olan telefon kalitelidir. Rakiplerimizden hiçbir farkı yoktur. Akıllı telefonda ne varsa bu telefonda fazlası vardır.” dedi.

“MANİSA’YA DAHA BÜYÜK YATIRIMLAR İSTİYORUZ”

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Bugün çok değerli misafirlerimiz var. Manisa’mızın değerli işadamı Sayın Ahmet Nazif Zorlu ve Vestel’in CEO’sunun ziyaretleri bizleri çok memnun etti. Vestel’in en büyük tesisleri Yunusemre ilçesi sınırları içerisinde kalmaktadır. Yunusemre ve Türkiye adına bu tesislerimiz çok büyük bir değerdir. Kendisi ile uzun yıllara dayanan dostluğumuz vardır. Ben kendisini ve ekibini Yunusemre Belediyesi’nde görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Manisa için, Yunusemre’miz için Vestel’in ve diğer bağlı grupların daha büyük yatırımlarda bulunmasını ve daha büyük istihdam kapıları açmasını temenni ediyorum. Yurtdışında pazarlarda yeni piyasaya sürülen bu akıllı telefonlar konusunda da başarılar diliyorum. Herkesin de bu telefonları kullanmasını tavsiye ediyorum. Yerli malı, yurdun malı bu ürünlerin İnşallah dünyada ses getirmesini temenni ediyor, özel ve ticari hayatlarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Ziyarette Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye kendisinin de kullandığı telefonu hediye ederken, Başkan Çerçi ise İşadamı Ahmet Nazif Zorlu ve Vestel CEO’su Turan Erdoğan’a tablo hediye etti

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir