YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇERÇİ KAPIMIZ HERKESE AÇIK

09 Nisan 2014 Çarşamba, 17:17

Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi makamında ki ikinci gününde çeşitli kamu kurum ve kuruluş yetkilileri ve vatandaşlar tarafından tebrikleri kabul etti.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi’yi ziyaret edenler arasında Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener ve Yönetim Kurulu üyeleri, Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Mehmet Üzen ve Yönetim Kurulu üyeleri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

Ziyaretlerden dolayı memnun olduğunu söyleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, bizim kapımız herkese her zaman açık olacak demiştik ve öylede yapıyoruz. Makamımız da şuan yeniyiz ve dostlarımızın tebriklerini kabul ediyoruz.’’dedi.

Yunusemre Belediyesi olarak Yeşil ve Temiz bir ilçe olma yolunda hizmet edecek ve vatandaşlarımızın sıkıntılarını çözme noktasında destek olacağız. Yunusemre Belediyemizde şuan teşkilatlanma çalışmalarımız sürüyor ve bu çalışmalarımızın hemen ardından ekiplerimiz tarafından vatandaşlarımıza hizmeti daha hızlı bir şekilde ulaştıracağız.’’dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir