YUNT DAĞI’NA HİZMET GEZİSİ

23 Aralık 2013 Pazartesi, 18:03

Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Mimar Azmi Açıkdil, Yuntdağı köylerini ziyaret etti. Bölge halkı tarafından ilgiyle karşılanan Açıkdil, köy sakinlerinin tek tek taleplerini dinledi

Manisa Belediyesi ilçe, belde, köy ayrımı yapmadan hizmetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Belediye Başkan Yardımcısı Mimar Azmi Açıkdil, Gökbel, Pelitalan, Örselli, Pınar ve Sarıahmetli köylerini ziyaret ederek, belediye ekiplerince yapılan çalışmaları inceledi. Başkan Yardımcısı Mimar Azmi Açıkdil’e Yuntdağı köyleri ziyaretinde, MHP Yunus Emre İlçe Başkanı Nazmi Biçen de eşlik etti. Açıkdil köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi. Açıkdil, büyükşehir yasasının onaylanmasının ardından ilçe, belde ve köylere mevcut bütçeyle hizmetlerin götürüldüğünü ifade ederek, hizmette siyaset ayrımı yapmadan ihtiyaç doğrultusunda desteklerini sürdürdüklerini ifade etti.

Yuntdağı Köyleri Hizmetten Memnun

Belediye Başkan Yardımcısı Mimar Azmi Açıkdil, daha sonra Yuntdağı köylerinde Manisa Belediyesi tarafından yapılan çocuk oyun parklarını inceledi. Burada çocukları da unutmayan Açıkdil, oyun parkında oynayan çocuklara top hediye etti. Çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Manisa Belediyesi’nin hizmetlerinden duydukları memnuniyeti ifade eden köy sakinleri çocuklarına rahatça koşup oynayabilecekleri bir alan kazandırdıkları için Manisa Belediyesi’ne teşekkürlerini ifade etti.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.