YAŞAR COŞKUN KÖPRÜBAŞI’NDA!

01 Mayıs 2015 Cuma, 18:37

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun, Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine devam etti. Köprübaşı esnafını ve pazarını ziyaret eden Coşkun’a Köprübaşılılar büyük ilgi gösterdi.
MHP Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. MHP Köprübaşı ilçe Teşkilatı ile birlikte Köprübaşı esnafını ve Pazarını ziyaret eden Yaşar Coşkun’a ilgi çok büyüktü. Esnaf ve halk tarafından büyük teveccüh ile karşılanan Yaşar Coşkun 7 Haziran genel seçimleri öncesi halktan destek istedi.
Esnafın ve çiftçinin sorunlarını dinleyen yaşar Coşkun, “İyi niyetlerimiz ile halkımıza hizmet için çıktık yola. Bu süreçte sıkmadık el, çare olmadık dert bırakmayacağız. Derdinize deva ve sizlere hizmet için varız. Malum ekonomi her geçen gün kötüye gidiyor. Esnafımız, çiftçimizin halı içler acısı. Sizi bu durumlara düşürenlerden hesap sormak için desteğinizi bekliyoruz. Çözüm Milliyetçi İktidardadır. Destekleriniz ile meclise gidip siz en iyi şekilde temsil edeceğiz. Biz sizler ile varız. Çıktığımız bu yolda el ele verip halkımıza çözüm üreteceğiz” dedi.
Köprübaşı ziyareti sırasında vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektiren MHP Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun, sıkıntısı olan vatandaşların dertlerini dinleyip not aldıktan sonra ziyaretlerine son verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.