TÜRK KIZILAY’INDAN BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKKÜR

26 Eylül 2014 Cuma, 17:53

Türk Kızılay’ından Başkan Ergün’e Teşekkür

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  Türk Kızılay’ı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar ile yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.  Başkan Ergün’e Türk Kızılay’ına sağladığı destekler nedeniyle teşekkürlerini dile getiren Akar, ”Kızılay Manisa Şubemize önemli katkı ve destekleriniz var. Bunun için size çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Türk Kızılay’ı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, yönetim kurulu üyeleri, Ege Bölgesi Kan Merkezi Müdürü Dr. Gökay Gök ve Kızılay Manisa Şube Müdürü Cengiz Yurdabekçi ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün makamına konuk oldu. Ziyarette söz alan Akar, Başkan Ergün’ü 30 Mart yerel seçimlerinde gösterdiği başarıdan dolayı tebrik ederek, yeni hizmet döneminde görevinde başarılar diledi. Başkan Ergün’ün, Türk Kızılay’ına sağladığı destekler nedeniyle de teşekkürlerini ifade eden Akar,” Manisa bizim için önemli bir yer. İyi bir şube başkanımız ve Manisa’da oldukça da fazla mal varlığımız var.  Bu çerçevede açılışını gerçekleştireceğimiz Şehzade Konutları ve alışveriş merkezi projemize de sizlerinde gerçekten, bir belediye başkanlığını aşan bir sempatiyle yaklaştığınızı biliyorum. Bu konuda plan tadilatına kadar sağladığınız destekler nedeniyle teşekkür ediyorum.  Kızılay önemli katkılar sağladınız” dedi.

Kızılay’a desteğimizi hiçbir zaman esirgemedik

Kızılay’ın Manisa’da önemli çalışmalar yaptığını ve bu çalışmaların içerisinde oldukları için mutlu olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise,“ Manisa’da, Kızılay’ın bizde yeri oldukça farklıdır. Geçtiğimiz hizmet dönemimizde ve yeni hizmet dönemimizde desteklerimizi hiçbir zaman esirgemedik. Başkanımızla aramızda isim benzerliği nedeniyle de ayrı bir bağımız ve güzel bir dostluğumuz var. Allah bu dostluğumuzu bozmasın” dedi.

Başkan Ergün içimizden biridir

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün içlerinden biri olduğunu ve Kızılay’ın da üyesi olduğunu hatırlatan Kızılay Manisa Şube Müdürü Yurdabekçi,  “Şehzade Konutları ve diğer projelerimizin imarıyla ilgili bizlere çok önemli destekleri oldu. Kendilerinden Allah razı olsun. İmarların dışında da bugüne kadar ne istediysek, desteklerini bizlerden esirgemedi. Kan alım merkezimizin ve hizmet binamızın çevre düzenlerini gerçekleştirdiler. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün Kızılay’ımızın manevi üyesidir. Huzurunuzda kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından Türk Kızılay’ı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Başkan Ergün’e Kızılay’a verdiği destekler nedeniyle plaket takdim etti. Kızılay’ın yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği çalışmaların yer aldığı fotoğraf albümü hediye etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir