SOFUOĞLU MAZBATASINI ALDI

05 Kasım 2014 Çarşamba, 13:56

Eğitim Bir-Sen 4. Olağan Genel Kurulunda rekor bir oy alarak güven tazeleyen mevcut başkan Mehmet Emin Sofuoğlu, mazbatasını aldı. Sofuoğlu, “Bütün enerjimizi üyelerimizin her türlü sıkıntımızda onların yanında olarak, onların sosyal ve hukuksal kazanımlarına büyük bir sinerji ile devam edeceğiz” dedi.

FERDİ UZUN

 1 Kasım’da yapılan Eğitim Bir-Sen 4. Olağan Genel Kurulunda aldığı oy ile rekora imza atan  mevcut başkan Mehmet Emin Sofuoğlu, mazbatasını ağabeyi Av. Ahmet Sofuoğlu ile birlikte aldı. Mazbatasını Şehzadeler İlçesi Seçim Kurulu Müdürü Selattin Bozkurt’un elinden alan Mehmet Emin Sofuoğlu, “Bugüne kadar üyelerimizin her türlü sıkıntısında yanında olmuş, üyelerimiz için fedakarlık etmiş alın teri dökmüş bir yönetim kurulu olarak bu sonuç zaten beklenen bir sonuçtu. Ama oyların tamamını alarak tekrar görevi tevdi etmesinden dolayı bütün delegelerimize ve eğitim bir-sen üyelerimize tekrar teşekkür ediyorum. Üyelerimiz şundan emin olsunlar” dedi.

Büyük bir sinerji ile devam edeceğiz

Sofuoğlu son olarak şunları söyledi: “Biz eğitimcilerin sorunlarını biliyoruz, sıkıntılarını biliyoruz, çözüm yollarını biliyoruz ve Allah’ın izniyle bütün enerjimizi üyelerimizin her türlü sıkıntımızda onların yanında olarak, onların sosyal ve hukuksal kazanımlarına büyük bir sinerji ile devam edeceğiz. Allah bizi üyelerimizde, bizi onlardan ayırmasın. Ailemizi daha büyütmek için kamu çalışanlarının haklarını arttırılması için ülkenin demokratikleşmesi için elimizden gelen ne varsa bu taşın altına gövdemizi azimle koyarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bize oy veren tüm aile mensubumuza teşekkür ediyorum”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir