ŞEHZADELER BELEDİYESİNDE YENİ ATAMALAR YAPILDI

23 Mayıs 2014 Cuma, 05:05

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye daire müdürlüklerine yeni atamalar yaptı. Çelik yaptığı açıklamada yeni atanan müdürlükler ile birlikte Şehzadeler Belediyesinin yönetim kadrosunu şekillendiğini belirterek “Bu kadro Manisa’ya, Şehzadelere en iyi hizmetleri yapacaktır” dedi.

Şehzadeler Belediyesi yönetim kadrosu Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in yeni yaptığı atamalarla şekillendi. Daha önce yapılan atamalarla Belediye Başkan yardımcılıklarına Mimar Ulus Kotluca, İnşaat Mühendisi Süleyman Çoban, Çevre Mühendisi Jülide Çakır, Şehzadeler Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne Ahmet Songüler, İnsan Kaynakları Müdürlüğüne Osman Uzun, Destek Hizmetleri Müdürlüğüne Mehmet Ali Işık, Mali Hizmetler Müdürlüğüne Bayram Akkaya, Yazı İşleri ve Teftiş Kurulu Müdürlüğüne Sedat Cesurol, Basın Danışmanlığına ise Bilal Demir atanmıştı.

“BİRİM MÜDÜRLERİ ATANDI”

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik yaptığı yazılı açıklamada Fen İşleri Müdürlüğüne aynı zamanda başkan yardımcısı olan Süleyman Çoban’ı, Temizlik İşleri Müdürlüğüne yine daha önce başkan yardımcılığına atanan Çevre Mühendisi Jülide Çakır’ı atadı. Yeni yapılan atamalar ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Sevtap Gürtoprak, Emlak ve İstimlâk Müdürlüğüne Mehmet Çintay, Zabıta Müdürlüğüne İsmail Çiftçi, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne Işık Bayrıl ve Hukuk İşleri Müdürlüğüne ise Asiye Akyar’ı atadı.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Belediye binasının tadilat çalışmalarının yaklaşık 20 gün içerisinde biteceğini belirterek “İnşallah yeni binamıza taşınmamız ile beraber Şehzadeler Belediyesi, çalışır bir belediye konumuna gelecek. Gönül isterdi ki bu çalışmalar seçimden önce yapılmış olsaydı ve bizlerde bu sıkıntıları yaşamasaydık” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir