ŞEHİR HASTANESİNDE SON DURUM!

12 Nisan 2016 Salı, 22:11

2017 yılının sonunda tamamlanması hedeflenen 570 yatak kapasiteli Manisa Şehir Hastanesi hızla yükseliyor. 24 saat esasına göre 400 işçinin çalıştığı ve Türkiye’nin en büyük hastane projelerinden biri olan Manisa Şehir Hastanesinin 450 milyon TL’ye mal olması bekleniyor.
Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde hayata geçirilen Manisa Şehir Hastanesi’nde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 570 yatak kapasitesi ile Türkiye’nin de en büyük hastane projelerinden biri olan Manisa Şehir Hastanesi’nin 2017 yılının sonunda tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor.
Deprem izolatörleri nedeniyle yapımı bir süre uzayan hastane inşaatında deprem izolatörlerinin yerleştirilmesinin ardından çalışmalar hızla devam ediyor. 24 saat esasına göre yapılan çalışmalarda hastane binasının 3 katı şimdiden yükselmeye başladı.
150 bin metrekare kapalı alana sahip olan Manisa Şehir Hastanesi’nde her türlü son teknolojik donanıma sahip olacak. 450 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Manisa Şehir Hastanesi’nin 2017 yılının sonunda hizmete açılması planlanıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir