SALİHLİ DEĞİŞİME KUCAK AÇTI

05 Şubat 2014 Çarşamba, 20:39

Salihli Değişime Kucak Açtı

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, seçim çalışmaları kapsamında Salihli ilçesini ziyaret etti. İlçeye girişiyle birlikte Salihlililerin büyük ilgisiyle karşılanan Başkan Ergün, ilçe sakinlerini selamladı, Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlara seslendi. Ergün, Manisa’dan başlayan değişim rüzgarının 1 Nisan tarihi itibariyle tüm ilçelere yayılacağını vurguladı.

 

İlçe gezilerine ara vermeden devam eden MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, bu kapsamda Salihli ilçesini ziyaret etti. Kente kalabalık bir konvoy eşliğinde giren Ergün, otobüs içerisinden vatandaşları selamladı. Salihli Belediye Başkan Adayı Zeki Kayda ile birlikte ilçe merkezide bulunan esnaflara hayırlı işler dileklerini de ileten Ergün, daha sonra Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilen lokma hayrına katıldı. MHP Salihli İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen lokma hayrı, okunan dualar eşliğinde vatandaşlara ikram edildi. Burada bir konuşma yapan Salihli Belediye Başkan Adayı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte Salihli’ye önemli hizmetler kazandıracaklarını söyledi.

 

Salihli’de potansiyel var

 

Kayda’nın ardından Salihlililere seslenen Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ise, Manisa’dan başlayan değişim rüzgarının 1 Nisan tarihi itibariyle tüm ilçelere yayılacağını vurguladı. Salihli’nin sanayisiyle, turizmiyle ve şehirleşme bakımından önemli bir potansiyelinin bulunduğuna da dikkat çeken Ergün, “Manisa artık büyükşehir oldu. Bu kapsamda 17 ilçe ve tüm mahallelerimize en iyi hizmeti götüreceğimizin bilinmesini istiyorum. Salihli ilçesinde bulunmaktan mutluluğumu ifade ediyor ve şahsımıza gösterilen yakınlıktan dolayı tüm Salihlili hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

 

Binlerce vatandaşla el ele göz göze

 

Konuşmaların ve lokmalardan tadılmasının ardından Ergün ve Kayda esnaf gezisini sürdürdü. İlçe merkezindeki esnaflar ve vatandaşlarla tek tek tokalaşan Ergün ve Kayda, daha sonra semt pazarında pazarcı esnafıyla buluştu. Gün boyunca ilçede esnaf gezisi yapan Ergün ve Kayda, binlerce vatandaşla el sıkıştı, göz göze geldi. Salihlili vatandaşlar da her iki başkan adayına sıcak ilgi gösterdi, başarı dileklerini iletti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir