Reklam Sektöründe Yeni Soluk

19 Temmuz 2019 Cuma, 20:22

 

Sizi Reklam Edecek

İksir Ajans, Manisalı genç girişimci Alper İksir’in kuruculuğunda hizmete girdi. Sektördeki mevcut fabrikasyon iş yapış biçimi yerine özgün ve yaratıcı çalışmalarla markanıza güç katmayı hedefleyen İksir Ajans, Ege Bölgesi’ne reklam sektöründe yeni bir soluk getirecek.

Manisalı girişimci Alper İksir’in kuruculuğunda açılan İksir Ajans, hizmete girdi. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü’nden 2013 yılında mezun olan Alper İksir, bir süre İstanbul’un önce gelen reklam ajanslarında deneyim kazandı. 2015 yılında memleketi olan Manisa’ya dönen ve yaklaşık üç yıl da bir kurumun reklam ve tanıtım bölümünde görev alan Alper İksir, Ege Bölgesi’ne reklam sektöründe yeni bir soluk getireceklerini belirtti.

Genç ve yaratıcı

Genç ekibiyle yaratıcı işlere imza atacaklarını belirten Alper İksir,” Günden güne gelişen ve markanız için büyük öneme sahip olan reklam sektörüne yeni soluk getirmek için yola çıktık. Bu anlamda marka yönetimi, medya satın alma, sosyal medya yönetimi, grafik-tasarım, web tasarım, tanıtım filmi, drone çekimi gibi bütün iletişim alanlarıyla müşterilerimizin yanındayız” dedi.

Kahve içmeye bekliyoruz

Reklam konusunda müşterilerine sunacağı farklı seçeneklerle rakiplerinin bir adım önüne geçirmeyi planladıklarını belirten Alper İksir,”  Sadece Manisa’ya değil tüm Ege Bölgesi’ne hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda hem, Manisa hem de İzmir ofisimizle müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Sizlere etkili iletişim yöntemlerimizi sunabilmek adına, dilediğiniz zaman ajansımıza kahve içmeye bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir