Parti Ayrımı Gözetmeden Çalışacağız

05 Eylül 2014 Cuma, 19:19

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ı makamında ziyaret etti. Büyükşehir olarak bütün ilçelerin yanında olduklarının mesajını veren Başkan Ergün, “Oy vermiş, vermemiş parti ve siyasi ayrım gözetmeden hizmetlerimizi her noktaya ulaştırmak bizim görevimiz. Halkımız bizden hizmet bekliyor, bu hizmetleri yapmakta bizim görevimiz” dedi.

İlçe ziyaretlerine devam eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cuma gününü Ahmetli’de geçirdi. Ahmetli ziyaretinde ilk olarak Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ı ziyaret eden Başkan Ergün’e Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Başkan Danışmanı Mimar Azmi Açıkdil, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç ile birlikte daire başkanları da eşlik etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, “Sizleri tebrik için de gelmiştik. İkinci dönemimiz ikimiz içinde hayırlı olsun ve başarılı geçsin. Hepimiz için başarılı geçerse memleketimizde kazanmış olur” dedi. Beş yıl sonrasının hebasını şimdiden yapamayacaklarını ifade eden Alhan, “Önemli olan bu zaman dilimini en iyi şekilde geçirmek ve halkımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmak zorundayız. Sizde bu çabadasınız” diye konuştu.

Sizinle Çalışmaktan Büyük Onur Duyuyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile çalışmaktan büyük zevk ve onur duyduğunu ifade eden Alhan, “Halkımız takdir etmiş yeniden seçilmişsiniz. Demek ki birinci dönem imtihanı iyi vermişsiniz. İnşallah başarılı olursunuz. Bir memleket milliyetçisi olarak böyle düşünüyoruz. Geçmişte yaptığınız çalışmalar ortada. Genelde siyaset öne çıkardı ama siz böyle yapmadınız ve bu bize güven veriyor. Bizi destekleyeceğinizden eminiz. En ufak bir sorunda sizleri aradığımızda bizlere her konuda hassasiyet gösteriyorsunuz. İnşallah bu dönemi iyi geçirip uyum içerisinde çalışacağız” şeklinde konuştu.

İnsanımızın Mutluluğu İçin Bu Görevlerdeyiz

Kendilerini en iyi şekilde konuk eden Ahmetli Belediye Başkanı Alhan’a nezaketinden dolayı teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise, “Tabi 30 Mart’ta halkımızın takdiri ile yeniden bu göreve seçildik. Çok şükür bu görevi aldık. İnsanlarımızın mutluluğu, ailelerimizin, çocuklarımızın daha iyi şartlarda yaşamlarını sürmeleri için bu görevlerdeyiz” dedi.

Oy Vermiş Vermemiş Ayrımı Yapmıyoruz

Manisa’nın 17 İlçesiyle Büyükşehir olduğunu hatırlatan Başkan Ergün, göreve seçildiği günden bu yana sürekli ilçeleri ziyaret ettiğini hatırlatarak, “Büyükşehir olarak bütün ilçelerimizin yanındayız. Sonuçta oy vermiş, vermemiş ayrımı yapmadan parti ayrımı gözetmeden hizmetleri her noktaya ulaştırma amacındayız. Bize bu görev tebliğ edildi, bizde layıkıyla sağlık, sıhhat ve huzurumuz olduğu sürece bu görevleri yapmaya çalışacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Belediye Meclisi’nin Konuğu Oldu

 Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, konuşmaların ardından Ahmetli Belediye Meclisi’nin konuğu oldu. Başkan Ergün, meclis çalışmaları ve Ahmetli’de yapılması planlanan projeler hakkında meclis üyelerinden bilgi alırken, önemli projelerin biran önce Büyükşehir Meclisi’ne getirilmesi ve Ahmetli’nin yararına olacak projelerin acil olarak hayata geçirilmesi gerektiğinin altını çizdi,

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir