OYLARIMIZ BÖLÜNMESİN

25 Şubat 2014 Salı, 18:56

Halkların Demokrat Partisi Eşbaşkanı HDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel, seçim çalışmaları nedeniyle Turgutlu’da miting düzenledi.
Tuncel, beraberinde EMEP Başkanı Müzeyyen Çelik, HDP MYK Üyesi Sezai Temelli, HDP Parti Meclisi Üyesi Pervin Oduncu, BDP Parti Meclisi Üyesi Emir Ali Çelebi, BDP Manisa İl Başkanı Ahmet Ertaş, HDP İl Eş Başkanları Abdurrahman Aras, Suna Tunç, HDP Manisa Şehzadeler ve Yunus Emre Belediye Başkan adayları ile HDP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Hamdullah Müftüoğlu, Turgutlu’da HDP’liler ve HDP Turgutlu Belediye Eş Başkan Adayları Ramazan Soğukpınar ile Latife Yanat tarafından karşılandı. Tuncel, HDP olarak 57 ilde ve 600 üzerinde ilçede aday gösterdiklerini dile getirdi.
30 Mart sürecinde BDP ve HDP olarak seçimlere girdiklerini belirten Tuncel; “Bu süreçte bölünmeden kendi partimizi kendi insanımızı desteklemeliyiz” dedi.
Sebahat Tuncel, ülkede bir Kürt sorunu olduğunu dile getirdi. Tuncel ve HDP heyeti, Turgutlu’daki mitingin ardından yerel seçim mitinglerine devam etmek için Salihli ilçesine gitti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.