ÖMER FARUK ÇELİK SEÇİM BİTTİ ARTIK HİZMET ZAMANI

04 Nisan 2014 Cuma, 17:50

Seçim sonuçlarının netleşmesinin ardından Şehzadeler Belediye Başkanı seçilen Ömer Faruk Çelik geçtiğimiz gün yaptığı esnaf ziyaretinin ardından Şehzadeler ilçesi sınırlarında kalan mahallelere teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. İl olarak Sancaklı iğdecik, Sancaklı bozköy, Karaoğlanlı ve Şirin mahallelerini ziyaret eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik gittiği her yerde büyük bir sevgi ile karşılandı.

HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM

Seçim öncesi dönemde de gittiği her yerde vatandaşlar tarafından büyük bir sevgi ile karşılanan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik” bu gün yine bize olan desteğiniz için tüm herkese çok teşekkür ediyorum. Rabbim nasip etti sizlerin oyları ile bu gün Şehzadeler Belediye Başkanlığında sizlere hizmet etmek şahsıma nasip oldu. Seçim döneminde de söylediğimiz gibi kapımız herkese ardına kadar açık olacak. Bize oy versin vermesin tüm halkımız ile birlikte şehzadeler ilçemizi daha ilerilere taşıyacağız” diyerek bir kez daha tüm vatandaşlara ayrım yapmadan hizmet edeceklerinin altını çizdi.

 

SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ

Seçim kampanyası döneminde de sorunlar ile ilgili gerekli çalışmaları yaptıklarını vurgulayan Çelik” seçim çalışmalarına başlarken sizlerin sorunlarının tespitini yapmıştık ve çözüm noktasında da önerilerimizi de hazırladık. Bu konular da da belediyemizin alt yapı ve kurulma çalışmalarının bitmesinin hemen ardından en kısa sürede sorunları çözüme kavuşturup mahallelerimizin tüm sorunlarını çözmeyi hedefliyoruz. Ben bir kez daha bize bu seçimlerde destek veren vermeyen, sandıkta oy atan atmayan tüm vatandaşlarıma çok teşekkür ediyorum” diyerek teşekkür ziyaretlerine devam edeceklerini sözlerine ekledi.

ÇÖLLÜ, BALABAN VE ÖZEL’E TEŞEKKÜR

Şehzadeler ilçemizde gayet seviyeli bir seçim yarışı yapıldığını belirten Ömer Faruk Çelik “Şehzadeler de bütün rakiplerimiz büyük bir nezaket içerisinde seçim yarışını götürdüler ben MHP adayı Sayın Cem Çöllü ve CHP adayı Sayın Semih BALABAN a ve diğer rakiplerimize ayrı teşekkür ediyorum. Gerek sayın çöllü gerek sayın balaban ikisi de telefon ile arayarak tebriklerini ilettiler bu da nezaketlerini göstermektedir bunu içinde ayrıca teşekkür ederim. CHP adayı sayın özgür özel de arayarak tebriklerini ilettiler kendisinde teşekkür ediyorum. Seçim bitmiştir bundan sonra üzerimize düşen en önemli görev el ele verip birlik ve beraberlik içerisinde Manisa’ya hizmet etmektir. Seçilmiş belediye başkanları olarak rozetlerimizi çıkartmalı ve Manisa ya hizmet etmeliyiz” dedi.

 

Yapılan mahalle ziyaretlerinde Başkan Çelik’e AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Şehzadeler Gençlik Kolları Başkanı Volkan Karabulut ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.