OLAYLA İLGİLİ İŞTE O AÇIKLAMA!

29 Eylül 2014 Pazartesi, 22:01
Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Manisa Medya TV Program Müdürü Hüsamettin Edebali’nin darp iddiası ile ilgili ilk açıklamayı manisahaberleri.com’a yaptı. Tanrıverdi, olayın yaşandığı gün Edebali’nin alkollü olduğu yönünde bilgiler aldıklarını söyleyerek: “Olayı bilmiyorum, görmedim, gözümün önünde olmadı, hiçbir şey bilmiyorum. Dün onun sarhoş olduğu yönünde bilgiler geldi” dedi.

 

Manisa Medya TV Program Müdürü Hüsamettin Edebali, canlı yayına katılmak amacıyla televizyona gelen Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi’nin ekibinden birkaç kişinin kendisini ‘Tanrıverdi’yi bir daha eleştirmeyeceksin’ diyerek darp ettiğini öne sürmüştü. Ak Parti’li vekilden konuya ilişkin yanıt gecikmedi.

‘MAHALLE KAHVESİNDE DÖVÜLMÜŞ’

Edebali’nin televizyon içerisinde değil bir mahalle kahvesinde dövüldüğünü iddia eden Tanrıverdi: “Bizim ekibimiz diye bir şey yok. Zaten dövüldüğü yerde bir mahalle kahvesi. Kendilerinin televizyonlarının yanında bir kafe. Bu olay da akşam gerçekleşmiş. Dolayısıyla benim bu olaydan ne haberim var, ne de ekibimle ilgili bir şey var. Ne olduğunu bilmiyorum. Dava açınca bakacağız. Bizim hiç kimseyle alakamız yok. Olayı bilmiyorum, görmedim, gözümün önünde olmadı, hiçbir şey bilmiyorum. Ben yakın koruması olan birisiyim. Arkamda 2 tane polis arkadaş var. Arkamda başka kimse yok. Ama partililerle gittiğim yerde 50-100 kişi oluyor. Benim arkamda 2 güvenlik görevlisi arkadaş dolaşıyordu.” dedi.

EDEBALİ ALKOLLÜ MÜYDÜ?

Olayın gerçekleştiği gün Edebali’nin alkol aldığını iddia eden Tanrıverdi: “Kötü söz sahibine aittir. Kim ne yazarsa yazsın hiç umrumda değil ama benim olayla ilgili bir bilgim yok. Biz yayına girdik, yayından çıktık. Oranın patronlarıyla çay içtik, sonra da ayrıldık. Bu gazetede gördüğüm bir olay, nedir ne değildir öğreniriz. Dün onun sarhoş olduğu yönünde bilgiler geldi. Bu doğru mudur, yanlış mıdır, alır mı, almaz mı bilmiyorum. Olayı bilmiyorum.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir