ÖĞRETMEN ÇİFT ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NDE EVLENDİ

24 Kasım 2014 Pazartesi, 16:59

Yunusemre Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmen çiftin nikah törenine ev sahipliği yaptı.

Manisalı Buket Topaç (25) ile İstanbullu Talip Altıntaş (26) Çanakkale’de öğrencilik yıllarında tanıştılar. Eğitim dönemi tamamlandıktan sonra genç çiftin tayinleri farklı şehirlere çıktı. Buket Topaç Gaziantep’te göreve başlarken Talip Altıntaş ise İstanbul’da mesleğe ilk adımı attı. Bir süre sonra ise evlenmeye karar verdiler. Evlilik tarihi olarak ise 24 Kasım Öğretmenler Günü belirlendi.

YUNUSEMRE BELEDİYESİ’NDE NİKAH  

Nikah töreni Yunusemre Belediyesi’nde yapıldı. Ailelerin de hazır bulunduğu törende coğrafya öğretmenleri Buket Topaç- Talip Altıntaş çifti Öğretmenler Günü’nde bir ömür boyu mutluluğa evet demek için nikah masasına oturdular. Çiftin aileleri ve arkadaşları da bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadı.

Yunusemre Belediyesi evlendirme memuru Meral Tuna tarafından ailelerin alkışları eşliğinde genç çiftin nikahı kıyıldı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi tarafından gönderilen fincan takımı genç çifte hediye edildi.

Mutlulukları gözlerinden okunan çift, Yunusemre Belediyesi yetkililerine teşekkür etti. Şubat ayındaki tayin döneminde bir araya gelmeyi hayal ettiklerini belirten genç çift, yakınlarının ve arkadaşlarının alkışları eşliğinde nikah salonundan ayrıldılar.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir