MİMAR BAŞKAN ADAYI’NDAN MESLEKTAŞLARINA ZİYARET

15 Ocak 2014 Çarşamba, 19:48

MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi Açıkdil’ den meslek odalarına çifte ziyaret
Kendisi de mimar olan MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi Açıkdil, MHP Yunus Emre İlçe Başkanı Nazmi Biçen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Lale Yazıcılar ve meclis üyeleri ile birlikte Jeoloji Mühendisleri Odası ve Harita Mühendisleri Odasını ziyaret etti. MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi Açıkdil meslek gruplarının sıkıntılarını dinledi, uzun uzun sohbet etti.
Meslek odalarının desteğini alan MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi Açıkdil’in ve oda başkanlarının gündeminde “Bütünşehir Yasası” ile birlikte Manisa’nın Büyükşehir olması vardı.

MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi Açıkdil, belediyelerin bir süre sıkıntı çekeceğini ancak en iyi hizmeti vermek için Büyükşehir Belediyesi ile el ele verip çalışacaklarını söyledi.

Jeoloji Mühendisleri Oda Başkanı Mehmet Çelik, belediyelerden beklediği desteğin dernekler ve odalar için start alan “ İş Kuleleri “ projesi ile geldiğini belirtirken, Harita Mühendisleri Oda Başkanı Mehmet Sefa Önatlı ise şehir içi trafik sorununa değinerek MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi Açıkdil’den isteklerini dile getirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.