Son Dakika
18 Şubat 2018 Pazar

MHP’li Tanju Balatlı’dan istifa açıklaması!

20 Nisan 2017 Perşembe, 00:06

MHP Manisa Eski İl Başkanı Tanju Balatlı, partisinden istifa edeceği iddialarına ilişkin açıklama yaptı.

MHP’li Tanju Balatlı sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden yaptığı açıklamada, “Ne istifa etmeye, ne de çakalları sevindirmeye niyetim yok” dedi.

İşte Tanju Balatlı’nın o paylaşımı…

“Gerek basında gerekse sosyal medyada ‘MHP üyeliğinden istifa etti’ diye çıkan haberler var. Türkiye’nin bir çok yerinden arayanlar var. Bunlar için açıklama gereği duydum.
Abilerimin elimi tutup götürdüğü 80 öncesi yıllarda sevdalandığım, üniversite yıllarında ilk kurulan bizim ocak dergisinde ve üniversite teşkilatında görev aldım. İzmir ocakta, Manisa ocakta çeşitli görevlerde bulundum.Daha sonra parti teşkilatının çeşitli yerlerinde görev aldım ve en son kongreyleManisa İl Başkanı olarak görev yaptım. Şimdi birkaç beyin yoksunu hasbelkader mevki sahibi olmuş ama manasını anlayamamış kişilerin ”zaten onları partiden atacağız, Genel Merkez üstlerini çizdi, o zaten şucu bucu diye yakıştırma yapmaya çalışıyorlar. ”Biz onu delege bile göstertmiyoruz” diyorlarmış”

“EY AKIL FUKARALARI…”

MHP’li Balatlı, “Hey akıl fukaraları size sesleniyorum. Ben bu davaya girerken gül bahçesinde değil, diken tarlasında olduğumu bilerek girdim. Ülkücü olduğumdan üniversiteden atıldım, patronum bakan, babam iktidar partisinin İl Başkan Yardımcısıydı. Onlardan devlette iş bile istemedim. Genel müdür olan bir abimin aracılığı ile TARİŞ’ girdim. Ülkücü olduğumdan mevki yükselmesi yaşayamadım ve en son olarakta İl Başkanı’yken işimden çıkarıldım. Pabuç bırakmadığım aldığım tehditler cabası. Benim çektiğim bu dava için hayatını vermiş zindanlarda çile çekmiş ağabeylerim ve onların aileleri yanında sıfırdır.onları saygıyla minnet anıyorum.
Ben bu davaya isteyerek bilerek girdim. Hiç bir zaman ikbal gayesi, koltuk hevesi gütmedim. Kimseden diyet istemedim” diye konuştu.

“NE İSTİFA ETMEYE, NE DE ÇAKALLARI SEVİNDİRMEYE NİYETİM YOK!”

MHP Manisa Eski İl Başkanı Tanju Balatlı son olarak şöyle konuştu, “Bu davaya hizmetin her kademesinde bayrak asmaktan, gazete dergi satmaktan seminer vermekten seçim çalışması yürütmekten gerektiğinde kavga bile etmekten kaçınmadım ve bunların hepsini şeref saydım.
Şimdi çıkmış bir kaç zibidi partiden attıracakmış yok istifa edecekmişim.
İyice okuyun!!!!!
Ben ülkücüyüm!!! Ölünceye kadarda ülkücü kalacağım.
Benim partim milliyetçi hareket partisidir.
Ne istifa etmeye nede çakalları sevindirmeye niyetim yok.
Ampullü bayrak altında bozkurt yaparak gülücükler saçanlar bunu anlayamaz. Beni anlayacaklar da bozkurt gibi yürekli dava arkadaşlarıma selam olsun

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir