MHP’Lİ ERYILMAZ’DAN EVLENECEK ÇİFTLERE MÜJDE!

12 Mayıs 2015 Salı, 19:18

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, Kırkkağaç’a yaptığı ziyaretlerde vatandaşlarla buluştu.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, önceki gün Kırkkağaç’a yaptığı ziyaretlerde vatandaşlarla buluştu. Kırkkağç’ta her yı geleneksel olarak yapılan şenliklere katılan Eryılmaz’a vatandaşlar büyük bir ilgi gösterdi. MHP’li Eryılmaz burada vatandaşlara karanfil dağıtı. Eryılmaz, daha sonra Kent meydanında bir alışveriş merkezini gezerek vatandaşın sorunları dinledi.

Milliyetçi Hareket’in iktidarında 7’den 70’e herkesin refah içerisinde bir yaşam süreceğini vurgulayan Eryılmaz, evlenecek çiftlere de müjde verdi. Eryılmaz, “Evlenecek ihtiyaç sahibi gençlerimize kamu bankaları aracılığıyla 10 bin lira faizsiz kredi alma imkanı getireceğiz.Sosyal refahı artıracak destekleyici düzenlemeler yapacağız” dedi. Sosyal politikalarla Türkiye’nin huzura kavuşacağını bildiren Eryılmaz şunları söyledi: “Muhtaç ailelere, harcama kartı hilal kart imkanı sunulacaktır. Kamu arazilerini yoksul vatandaşlarımıza tahsis edeceğiz. Yetim ve öksüz evlatlarımıza aylık 100 lira bağlayacağız. Şartlı eğitim ve sağlık yardımını 50 lira artıracağız. Yoksullara yönelik toplu konut yatırımında belediye harçları sıfırlayacağız. Aylık 200 kilowat saatin altında elektrik üreten ailelere yüzde 75 indirim uygulayacağız. Vatandaşlarımızdan elektrik kayıp kaçak bedeli alınmayacak. Sayaç okumaya bağlı olmayan giderler yansıtılmayacaktır. Vergi gelirleri içindeki dolaylı vergilerin payının azaltılması suretiyle vergide adalet sağlanacak.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.