MHP YUNUSEMRE’DE KARARINI VERDİ

23 Kasım 2014 Pazar, 16:48

Manisa’nın Büyükşehir olmasının ardından kurulan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Yunusemre İlçe Örgütü, 1. Olağan İlçe Kongresi’ni gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye MHP Manisa Milletvekilleri Erkan Akçay ve Sümer Oral, Manisa Barosu Başkanı Zeynel Balkız ve partililer katıldı.

Kongrede bir konuşma yapan MHP Manisa Milletvekili Sümer Oral, “30 Mart Yerel Seçimleri ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde Manisa önemli bir performans gösterdi. Yerel seçimlerde partimiz 6 ilçe ve Büyükşehir Belediyesi’ni aldı. Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde ise beklenen olmasa bile takdire şayan bir oy aldık. Büyükşehir olmamızla birlikte 2 ilçe örgütümüzü de kurmuş olduk. Şimdi ise Yunusemre İlçe Örgütü’müzün kongresindeyiz. Partimiz halkın umudu olmaya devam edecek, yolundan şaşmayacaktır.” dedi.

Konuşmaların ardından ilçe örgütünün faaliyet ve mali raporu açıklandı. Raporların açıklanması sonrasında ise seçimlere geçildi.

MHP Yunusemre İlçe Örgütü Başkanlığı’na talip tek isim olan Onur Baylan, 376 delegenin katıldığı seçimlerde geçerli oyların tümünü alarak başkan seçildi.

Baylan’ın yönetim kurulu listesinde ise şu isimler yer aldı;

Sezgin Gayretli, Halil Eğrioğlu, Ahmet Vitaş, Rüstem Önel, Osman Güler, Necat Acar, Melih Kaleli, Alim Demir, Murat Yurdagelen, Serkan Özşen, Nazif Beygit, Bayram Tokgöz, Nedim Tok, Mustafa Gürel, Sabri Kırım, Hayri Çalım, Oktay Yeşil, Serkan Güngüler

DSC_2100_512x768

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir