MHP İLÇE BAŞKANIN İŞYERİ KÜLE DÖNDÜ

23 Nisan 2014 Çarşamba, 00:44

MHP İlçe Başkanının işyerinde yangın

3 ayrı noktada ciddi anlamda büyük hasarın olduğu belirtilen işyerindeki yangını gören MHP Turgutlu İlçe Başkanı Sedat Kutlu gözyaşlarını tutamadı.

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, MHP Turgutlu İlçe Başkanı Sedat Kutlu’ya ait gözlük satılan işyeri çıkan yangında kullanılamaz hale gelirken, işyerinde oldukça büyük maddi hasar meydana geldi.

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sokak’ta, Öğretmenevi arkasında bulunan, MHP Turgutlu İlçe Başkanı Sedat Kutlu’nun sahibi olduğu işyerinde 20.30 srıalarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İşyerinin yandığını görenlerin haber vermesi üzerine 110 İtfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Olay yerinde geniş önlem alan polis ekipleri Arabacılar Sokak’ı trafiğe kapattı. İşyerinin tamamen yandığı yangını itfaiye ekipleri yangını yaptığı çalışma sonucu kısa sürede söndürdü. İşyerinin yandığını gören Sedat Kutlu gözyaşlarını tutamadı. Fenalık geçiren Sedat Kutlu ve eşi Turgutlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yangında hasar görmeyen malzemeler de dışarı çıkartıldı.

Yangını duyan MHP’li Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve çok sayıda partili olay yerine geldi. Yangın hakkında itfaiye ve polis ekiplerinden bilgi alan Belediye Başkanı Turgay Şirin yaptığı açıklamada: “3 ayrı noktada ciddi anlamda büyük hasar var. İtfaiye ve emniyet ekipleri içerde, incelemelerini tamamlayacaklar. Yangının çıkış sebebi konusunda ulaştıkları neticeyi paylaşacaklar. İçerde her şey kullanılmaz halde. Bunun dışında söylenebilecek çok fazla birşey yok.” dedi. Polis ve itfaiye ekipleri Sedat Kutlu’ya ait işyerindeki yangının çıkış nedenini araştırıyor.

Yorum

  1. hayati gazel

    23 Nisan 2014 at 02:24

    bunu yapan allahsız kitapsızdır

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.