MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural’dan Manisa’ya Övgü

görüntüleme, 13 Aralık 2014 Cumartesi

TBMM MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak ile birlikte Ankara’da düzenlenen 7. Ege İlleri Fuarı’nı ziyaret etti. Manisa’dan övgüyle bahseden Vural, Manisa standında Mesir Macunu saçtı, konuklara üzüm ikramında bulundu.

Ankara’da düzenlenen 7. Ege İlleri Fuarı’nda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Manisa standını TBMM MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural’da ziyaret etti. Vural’a MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu ile birlikte Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hasan Eryılmaz’da eşlik etti. Manisa standında ilk olarak Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve ilçeler hakkında bilgiler alan Vural, daha sonra temsili olarak Mesir Macunu kardı. Stantta bulunan ve balmumundan yapılan Kanuni Sultan Süleyman heykeline de hayran kalan Vural, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Manisa’yı Ankara’da en iyi şekilde tanıtmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Vekiller Mesir Macunu Saçtı

Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen 7. Ege İlleri Fuarı’nda Manisa standını ziyaret eden TBMM MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak konuklara Mesir Macunu saçtı. Fuarı ziyaret eden davetliler milletvekillerinin saçtığı Mesir Macunlarından kapabilmek için yarıştı.

Fuarı Birlikte Gezdiler 

TBMM MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Manisa’nın yanı sıra Afyonkarahisar, Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Muğla ve Uşak illerinin de katılım gösterdiği fuarı gezdi. MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu ile birlikte Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hasan Eryılmaz ile birlikte fuarı gezen Vural, kendisine ikram edilen yöresel ürünlerden tattı.

Vural’dan Manisa’ya Övgü (5)_1024x683

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir