MANİSA’DA KAHVALTININ YENİ ADRESİ

19 Aralık 2014 Cuma, 00:24

UNCUBOZKÖY’DE KAHVALTI ZAMANI!

Manisa’da hem şarküteri hem de kahvaltı salonu hizmeti vermesi açısından bir ilke imza atan Ege Çiftliği, doğal ürünleriyle de göz dolduruyor. İş yeri yetkilisi Muzaffer Çetin, kaliteli ürünleri ekonomik bir ücretle Manisalıların hizmetine sunduklarını söyledi.

Ferdi UZUN

Manisa’da hem şarküteri hem de kahvaltı salonu hizmeti vermesi açısından bir ilke imza atan Mert , Serhat ve Muzaffer Çetin kardeşler tarafından yürütülen Ege Çiftliği, Uncubozköy’de hizmet vermeye başladı. Cumartesi resmi açılışını gerçekleştirecek olan işyeri, şimdiden müşterilerini ağırlıyor. İşyeri hakkında açıklamalarda bulunan Muzaffer Çetin, “Burası aynı zamanda zeytinden peynire kadar fabrika satış mağazası olarak hizmet veriyor. Yani hem kahvaltı hizmeti hem de şarküteri olarak Manisalıların hizmetindeyiz. Ürünlerimizin tamamı doğaldır. Kahvaltı yapmak isteyenler isterlerse şarküteri bölümünden istediği ürünü seçip sofrasında yiyebilir” dedi.

Titiz çalışmalar yaptık

Cumartesi resmi açılışını gerçekleştirecekleri işyerlerinin açılışına tüm Manisalıları davet eden Muzaffer Çetin, “Manisa’da kahvaltı anlamında nasıl bir yer açabiliriz diye çok titiz çalışmalar yaptık. Türkiye’de bu işi yapan birçok yeri gezdik, gördük ve en sonunda böyle bir yer açmaya karar verdik. 1 haftalık bir işyeri olmasına rağmen gelen vatandaşlarımız buradan çok memnun ayrılıyor. Kaliteli ürünleri ekonomik bir şekilde sunuyoruz. Cumartesi günü resmi açılışımızı gerçekleştireceğiz. Tüm Manisalı hemşerilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

IMG_0957_1024x683 IMG_0958_1024x683 IMG_0959_1024x683 IMG_0960_1024x683 IMG_0965_1024x683

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir