MANİSA’DA KAHVALTININ EN GÜZEL ADRESİ!

04 Nisan 2016 Pazartesi, 18:03

Manisa’da düğün ve toplantı organizasyonlarıyla ön plana çıkan Süreyya Tabiat Parkı, şimdi de eşsiz kahvaltı menüsüyle kentin tercih edilen mekanı haline geldi.

Müşterilerine doğa ile iç içe bir ortam sunan Süreyya Tabiat Parkı, müşterilerine keyifli bir gün geçirmeleri için hizmette sınır tanımıyor.

Evlenmek isteyen çiftlerin vazgeçilmez mekanı haline gelen Süreyya Tabiat Parkı, şimdi de zengin kahvaltı menüsüyle müşterilerine hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor.

İşletme yetkilileri eşsiz kahvaltı hizmetiyle ilgili şunları söyledi:

“Güne güzel bir başlangıç yapmanın anahtarı iyi bir kahvaltı. İyi bir kahvaltının adresi Süreyya Tabiat Parkı. Doğal ürünlerden seçerek sizlere sunduğumuz zengin kahvaltı menümüz, yaşamınızda güzel bir günü keyfe dönüştürecek. Çam ağaçlarının altında yeşil çimenlerin üstüne basarak karşınızdaki ormanın doyumsuz yeşili ile kendinizi doğanın içinde bulacaksınız. Şehirden dışında yanı başınızda bir mekan düşlüyorsanız, aradığınız yer kesinlikle burası. Manisanın tam kalbinde bahçesi yeşille çevrelenmiş doğal ahşap kullanılarak tasarlanmış bir mekandır Sureyya tabiat parkı.”

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir