MANİSA’DA İYİ PARTİ’YE TEVECCÜH ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

06 Ekim 2021 Çarşamba, 13:19

Bugün TBMM’de yapılan yeni yasama yılının ilk grup toplantısında, Manisa’da çeşitli dönemlerde görev yapmış ve halen aktif görevinde olan bürokrat, belediye başkanı, oda başkanı, siyasetçi ve muhtarlara İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından rozet takıldı.
İYİ Parti’ye katılımlar hız kesmeden devam ediyor. Bugün yapılan yeni yasama yılının ilk İYİ Parti grup toplantısında Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz eşliğinde grup toplantısına katılan, Manisa’da çeşitli dönemlerde görev yapmış,eski Manisa İl Özel İdare Sekreteri Serdar Bulut, eski Türkiye Elektrik Kurumu SEAŞ Genel Müdürü Ahmet Eroğlu, Eski Tarım Kredi Kooperatifi Yöneticisi ve MHP Milletvekili aday adayı Ahmet Çayırlı, Eski Demokrat Parti GİK üyesi Halim İnç, eski Soma Yağcıllı Belediye Başkanı Cemil Karapınar, Şehzadeler İlçesi Tunca Mahalle Muhtarı Suna Marangoz’dan oluşan heyet, İYİ Partiye katıldı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener grup toplantısında heyete rozetlerini bizzat kendisi takarak, ülkemize milletimize hayırlı olmasını diledi.
Rozet takdiminin ardından konuşan Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “Türkiye’ye hizmet etme uğrunda, siyaset yapmak isteyen tüm hemşerilerimizi İYİ saflarına katılımlarını bekliyoruz. Kapımız herkese sonuna kadar açık. Allah’ın izniyle Manisa ve ülkemizin geleceği için başaracağız. Bizler ayrımcılığı ortadan kaldıran bir partiyiz. İYİ Parti her kesimin, herkesin kucaklaştığı bir yer. Partimize katılan her bir isim birer değerdir. Bu katılımların partimize, Manisa’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir