MANİSA’DA İMAM DEHŞETİ

09 Eylül 2014 Salı, 14:42

MANİSA’nın Kırkağaç İlçesi’nde, boşandığı eşinin başka biriyle evleneceğini duyunca cinnet geçiren imam Hayrullah Ö. dehşet saçtı. Eski eşini bıçakla yaralayıp, aynı bıçakla eski kayınpederi ve kayınvalidesini öldürdükten sonra 12 yaşındaki oğlunu kaçıran imam Hayrullah Ö., Balıkesir’in Kepsut İlçesi’nde yakalanıp, gözaltına alındı.

Kırkağaç Belediyesi’nde taşeron firmaya bağlı temizlik işçisi olarak çalışan 28 yaşındaki Naciye Çam, şiddetli geçimsizlik nedeniyle 7 yıl önce imam eşi Hayrullah Ö.’den boşanıp, baba evine döndü. Mahkeme çiftin o dönemde 5 yaşında olan çocukları A.Ö.’nün velayetini annesine verdi. Boşandığı eşinin başka biriyle evleneceğini duyan imam Hayrullah Ö., oğlunu almak için bugün saat 01.00 sıralarında eski kayınpederinin Kadriye Mahallesi’ndeki evine geldi. İddiaya göre, Hayrullah Ö., çıkan tartışmanın ardından eski kayınpederi 60 yaşındaki Kemal Çam, kayınvalidesi 55 yaşındaki Nazmiye Çam ve boşandığı eşi Naciye Çam’ı vücudunun çeşitli yerlerinden defalarca bıçakladı. Hayrullah Ö., oğlunu da alıp, gasp ettiği boşandığı eşine ait otomobille kaçtı.

Gürültüleri duyan komşularının haber vermesi üzerine gelen polis ve 112 Acil Servis ekipleri Nazmiye Çam’ın yaşamını yitirdiğini belirledi, ağır yaralı olan Kemal Çam ve Naciye Çam ise Kırkağaç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Buradaki ilk müdahalenin Kemal Çam, Soma Beşyol Devlet Hastanesi, kızı Naciye Çam ise Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Kemal Çam da burada doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılmadı.

Polis, olayın ardınan kaçan imam Hayrullah Ö.’yü Balıkesir’in Kepsut İlçesi’nde yakaladı. Gözaltına alınan Hayrullah Ö., Kırkağaç’a götürülürken, polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir