Manisa’da 23 Nisan kutlamaları

görüntüleme, 23 Nisan 2017 Pazar

 

MANİSA’da bir anaokulunun öğrenci ve velileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çizgi film karakterleri ve birbirinden renkli kıyafetleri ile yaptıkları yürüyüşle kutladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Manisa sokakları renklendi. Manolya Meydanı’nda Manisa Barosu çocuklar için eğlence stantları kurdu. Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan ve avukatlar çocuklara balon dağıttı.

Özel bir anaokulu da öğrenci ve velilerle birlikte ilginç bir etkinliğe imza attı. Çocuklar birbirinden güzel çizgi film karakterlerinin kostümleriyle yürürken, velileri de birbirinden ilginç kıyafetlerle onlara eşlik etti. Manolya Meydanı’ndan yürüyüşe başlayan çocuklar, öğretmenler ve veliler yol boyunca büyük ilgi gördü. Yürüyüşte palyaçolar da vatandaşları dansları ile eğlendirdi. Çocuk şarkılarını söylendiği yürüyüşe çok sayıda vatandaş da çocukları ile birlikte katıldı. Manolya Meydanı’ndan  başlayan yürüyüş Mustafa Kemal Paşa Caddesi üzerinden Cumhuriyet Meydanı’nda son buldu. Burada öğrenciler ve veliler hep birlikte gökyüzüne balon saldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir