MANİSA STANDI FUARIN GÖZDESİ OLDU

15 Aralık 2015 Salı, 12:46

Bu yıl 9.’su gerçekleştirilen Travel Turkey Fuarı’nda Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa’yı Mesiri Tanıtma ve Turizm Derneği işbirliğiyle yer alan Manisa standı, fuar ziyaretçilerinin gözdesi oldu.
Türkiye’nin önemli turizm organizasyonu olan Travel Turkey’in yıldızı Manisa Büyükşehir Belediyesi standı oldu. 31 ülkeden binin üzerinde firmanın katıldığı Fuar’da Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin “tarihi ve turizme” yönelik çalışmalarının görsel olarak öne çıkarıldığı standı yoğun ilgi gördü. İZFAŞ ve TÜRSAB tarafından bu yıl 9.su gerçekleştirilen Travel Turkey’de Manisa standı, Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa’yı Mesiri Tanıtma ve Turizm Derneği işbirliğiyle ziyaretçilerini ağırladı. 4 gün boyunca Manisa Büyükşehir Belediyesi standını binlerce kişi ziyaret etti. Manisa’nın 15 ilçesinin tarihi ve doğal zenginliklerinin sergilendiği, kentin sahip olduğu değerlerin korunması ve geliştirilmesine yönelik Belediye projelerinin yer aldığı stant fuar süresince renkli görüntülere sahne oldu. Tarihi Kula Evleri, Kula Jeoparkı, Aigai, Mesir, Manisa’da yetişen şehzadelerin tanıtıldığı stant, fuar ziyaretçilerine önemli bir anı yaşattı. Manisa’nın mesirinin ikram edildiği Manisa Büyükşehir Belediyesi standını gezenler Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e kentin değerlerine sahip çıkma noktasında gösterdiği kararlılıktan dolayı teşekkür etti.

BU YIL 9.’SU GERÇEKLEŞTİRİLEN TRAVEL TURKEY FUARI’NDA MANİSA VALİLİĞİ, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE MANİSA’YI MESİRİ TANITMA VE TURİZM DERNEĞİ İŞBİRLİĞİYLE YER ALAN MANİSA STANDI, FUAR ZİYARETÇİLERİNİN GÖZDESİ OLDU. (İHA/MANİSA-İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir