MANİSA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

17 Temmuz 2015 Cuma, 14:55

Resmi bayramlaşma programında konuşan Vali Erdoğan Bektaş, “3 şeye dikkat etmek gerek. Öncelikle yolda uyumayacağız. İkincisi emniyet kemerini arka koltuklar dahil ihmal etmeyeceğiz. Üçüncüsü ise hız sınırlarına uyacağız” dedi.

 

Manisa’da Ramazan Bayramı dolayısıyla Polisevi’nde resmi bayramlaşma programı düzenlendi.

Vali Erdoğan Bektaş ve protokol üyeleri misafirleri kapıda karşılayarak bayramlaştı.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Bektaş, vatandaşların mutlu, sevinçli ve huzur içerisinde bir  bayram geçirmesi temennisinde bulundu.

Bayram dolayısıyla yollarda trafik kontrollerinin arttığına dikkati çeken Bektaş, “Bayram hareketliliği başladı. Biz de bütün şiddetiyle o hareketliliği yaşayan illerden biriyiz. Ramazan açısından trafiği iyi geçirmedik ama bayramda şuana kadar bir vukuatımız yok. İnşallah bu şekilde bayramı tamamlamayı temenni ediyoruz. Bütün polis ve jandarma arkadaşlarımız 24 saat trafikle meşguller. Vatandaşlarımız da şimdiye kadar bize bir sıkıntı vermediler” dedi.

Bayram sonrasında tatilden döneceklere de uyarılarda bulunan Bektaş şunları söyledi: “3 şeye dikkat etmek gerek. Öncelikle yolda uyumayacağız. İkincisi emniyet kemerini arka koltuklar dahil ihmal etmeyeceğiz. Üçüncüsü ise hız sınırlarına uyacağız. Bu dediğim 3 şeyin bir kuruş maliyeti yok. Ama bu 3 şeye uymamanın çok büyük bedelleri oluyor.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir