MANİSA LİSESİ MEZUNLARI DERNEĞİ’NDEN MUHTEŞEM GECE!

30 Kasım 2014 Pazar, 17:52

Manisa Lisesi Mezunları Derneği, yeni yönetimiyle ilk büyük organizasyonunu yaparak Manisa Lisesi’nden mezun olan öğrenci ve emekli olan öğretmenler için muhteşem bir gece düzenledi. Dernek başkanı Abidin Yatkın “Manisa Lisesi’ni Türkiye’nin birçok lisesi gibi geleneksel ve kurumsal yapıya kavuşturmayı amaçlıyoruz. Galatasaray Lisesi gibi bir yapıya kavuşmasını arzu ediyoruz” dedi.

Ferdi UZUN

Manisa Lisesi Mezunları Derneği, Abidin Yatkın başkanlığında yeni yönetimiyle ilk büyük organizasyonunu yaparak Manisa Lisesi’nden mezun olan öğrenci ve emekli olan öğretmenler için Taş Fabrika’da muhteşem bir gece düzenledi. Manisa Lisesi’ne yolu düşmüş genç yaşlı yüzlerce kişi geceye katılırken Manisa Lisesi’nden emekli olan öğretmen ve yöneticilere ise plaket takdim edildi. Dernek başkanı Abidin Yatkın, “Manisa Lisesi Mezunları Derneğini bu yıl kuruldu. Geçtiğimiz Eylül Ayı’nda gerçekleştirdiğimiz genel kurulla yönetimimizi belirledik. Çok aktif bir çalışmayla kısa sürede tüm kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret edip, Manisa eşrafı ile istişareler yaptık. Önümüzdeki günlerde iki önemli projeyi hayata geçireceğiz. Çalışmalarımıza bu yemekler start vermiş oluyoruz. Bu yemeği çalışmalarımızın ilk adımı olarak görüyoruz. İletişim bilgilerimizi hem burada, hem de internet üzerinden paylaşarak tüm Manisa Lisesi mezunlarını bu çatı altında toplayacağız” dedi.

“Kurumsal yapıya kavuşturmayı amaçlıyoruz”

Yatkın son olarak şunları söyledi: “Sosyal ve siyasal hayatın içerisinde önemli yerlere gelmiş birçok Manisa Lisesi mezunu var. Bu mezunlara ulaşıp okulun fiziki imkanlarını geliştirmek. Öğrenci kalitesini iyileştirmek ve okulla ilgili genel sıkıntıları yerel yönetimlerle ve genel idareyle çözmek gibi bir görev üstleneceğiz. Manisa Lisesi’ni Türkiye’nin birçok lisesi gibi geleneksel ve kurumsal yapıya kavuşturmayı amaçlıyoruz. Galatasaray Lisesi gibi bir yapıya kavuşmasını arzu ediyoruz.”

Yorum

  1. Mesut BAYSALLAR

    3 Aralık 2014 at 22:21

    Çalışmalardan yeni haberdar oldum çok memmnun oldum. Bende 1974-75 yılı mezunuyum Başarılar dilerim.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir