TÜRK TELEKOM İLE PROTOKOL İMZALANDI

11 Aralık 2013 Çarşamba, 13:54

Manisa Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Bilgi İşlem Müdürlüğü ortak çalışması neticesinde Türk Telekom Manisa şubesiyle protokol imzalandı
Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün huzurunda gerçekleştirilen imza törenine Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mümin Deniz, Bilgi İşlem Müdürü Metin Memiş ve Türk Telekom Manisa Şubesi Ticari Faaliyetler Müdürü Barbaros Yavuz katıldı. İmzaların atılması esnasında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa Belediyesi ve Türk Telekom işbirliğiyle yeni yapılan garaj, sübyan mektebi, zabıta noktaları, gençlik merkezleri gibi 17 farklı noktada fiber altyapıya geçiş yapıyoruz. Bugün de bu altyapının antlaşmasını imzalıyoruz. Bundan sonra Manisa Belediyesi daha hızlı bir şekilde verilere ulaşacak. Bu konuda emeği geçen Ulaşım müdürüme, bilgi işlem müdürüme ve Türk Telekom yetkililerine teşekkür ediyorum. Manisamıza ve Belediyemize hayırlı olsun.” dedi.
“KESİNTİSİZ HİZMET”
Gerçekleştirilecek hizmet hakkında teknik bilgiler aktaran Türk Telekom Manisa Ticari Faaliyetler Müdürü Barbaros Yavuz ise, “Türk Telekom’un son ürünü olan TT VPN hakkında imza töreni gerçekleştirdik. Artık Manisa Belediyesi bu fiber altyapıyla hizmet noktasında kesintisiz bir güç ve yedekli bir yapıya sahip olacak. Biz de bu projeye destek veren Başkanımıza teşekkür ediyor, Manisa’ya hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.