LAZER EPİLASYON VE CİLT TEDAVİDE BİR İLK

16 Kasım 2014 Pazar, 16:00

Özel Lazer Epilasyon Cilt Tedavi Ünitesi açıldı

Manisa’nın en iyi doktorlarından Uzman Doktor Oğuz Tosun, Manisa’da ilk olacak olan Özel Lazer Epilasyon Cilt Tedavi Ünitesi’ni açtı.

Ferdi UZUN

Uzman Doktor Oğuz Tosun, Manisa’da bir ilke imza atarak Uzman Doktor nezaretinde Özel Lazer Epilasyon Cilt Tedavi Ünitesi’ni açtı. Açılışa CHP Parti Meclis üyesi ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu ve çok sayıda davetli katıldı. Deri ve cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Uzmanı Dr.Oğuz Tosun, Türkiye’de kadınların olduğu kadar erkeklerinde kendilerine bakımı ön planda tuğun altını çizdi.

Kaliteli cihazlar

Bakımı gerçekleştiren cihazların sağlıklı olması gerektiğine dikkat çeken Tosun, “Ülkemizde ki güzellik merkezleri ve kuaförlerdeki birçok güzelleştirmede kullanılan cihaz ve ekipmanların hem kalite anlamında hem de ucuzluk anlamında çok iptidai olan insan sağlığı içinde büyük tehlike oluşturan Uzak Doğu ülkelerinde getirtiliyor. Sonuçta insanın yüz hatlarıyla ve genel yapısı üzerinde çalışıyorsunuz. Kadını ve erkeği güzelleştirelim derken onların dünyalarını karartmaya hiç kimsenin hakkı olmasa gerek. Ben de bu yoldan hareketle merkezimizin tüm cihazlarını ABD’den FDA  ve CE onaylı lazer cihazları getirttim” dedi. Özel Lazer Epilasyon Cilt Tedavi Ünitesi, 8 Eylül Caddesi üstü, LC Waikiki karşısında hizmete girdi. Kliniğin sorumluluğunu ise Bahar Soydaş yapıyor.

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir