KIRKAĞAÇ’TA CENGİZ ERGÜN’E SEVGİ SELİ

09 Ocak 2014 Perşembe, 18:43

MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, MHP Kırkağaç İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıya katılmak üzere ilçeyi ziyaret etti. Toplantı öncesi Kırkağaç’ta esnaf ve vatandaşlarla buluşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Kırkağaçlılarla tek tek tokalaştı, esnaflara hayırlı işler diledi. Ergün’e Kırkağaç’ta da ilgi büyüktü.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, MHP Kırkağaç İlçe teşkilatının konuğu olarak, ilçeyi ziyaret etti. Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren ve gittiği her yerde vatandaşların yakın ilgisiyle karşılanan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün’ün Kırkağaç ziyaretine Belediye Meclis Üyesi Sezai Gürcan, MHP Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Vedat Terdi, MHP İlçe Başkanı Halil Boğaz ve partililer eşlik etti. Büyükşehir adayı Ergün, Kırkağaç’a gelişinde partililer tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Cengiz Ergün, karşılamanın ardından seçim otobüsü ile ilçede tur atarak MHP Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Vedat Terdi ile birlikte vatandaşları selamladı. Daha sonra Traktörcüler Sitesi’ni ziyaret eden MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu.

Muhtarlarla bir araya geldi

Kırkağaç temasları kapsamında MHP Kırkağaç İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret eden Ergün, burada Kırkağaç’a bağlı köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Haydi Muhtarlar Manisa’ya projesine destek ve ilgileri nedeniyle Kırkağaçlı muhtarlara teşekkür eden Ergün, Manisa’nın büyükşehir olmasından sonra da muhtarlarla iç içe çalışacaklarını belirtti.

Çarşı Esnafından Ergün’e Destek

         MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, ilçe teşkilatı ziyaretinin ardından merkezde bulunan esnafları tek tek ziyaret etti. Kendilerini ziyaret eden Ergün’e teşekkür eden esnaf ve vatandaşlar, Manisa’da yapılan çalışmaları beğeniyle takip ettiklerini Cengiz Ergün’ü Büyükşehirde yeniden başkan olarak görmek istediklerini söylediler. 

Perşembe Pazarını Gezdi

         MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, çarşı esnafının ardından ilçede kurulan Perşembe pazarını da gezdi. Alışveriş yapan vatandaşlar ve pazarcı esnaflarıyla tek tek tokalaşan Ergün, kendisine gösterilen ilgi nedeniyle teşekkür etti. Cengiz Ergün, esnafların ikramlarını da geri çevirmedi. Pazarcı esnaflarının sorunlarını bildiklerini dile getiren Ergün, Manisa’da bin tezgâhlı pazaryeri projelerinin yakın zamanda hayata geçeceğinin de altını çizdi.

Ergün’e kavun dopingi

Yüzlerce esnaf ve vatandaşla tek tek tokalaşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Kırkağaç Ziraat Odası’nı da ziyaret etti. Cengiz Ergün, Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Süleyman Boğaz, yönetim kurulu ve çalışanlar tarafından karşılandı. Manisa Belediyesi’nin ve Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve yapılan hizmetleri takdirle karşıladıklarını ifade eden Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Süleyman Boğaz, Ergün’e Kırkağaç Kavunu hediye etti.

Romanlardan Davullu Zurnalı Karşılama

         Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Kırkağaç’ta roman vatandaşların yoğun olarak yaşadığı Hıdırağa Mahallesi’ni de ziyaret etti. Ergün, mahallede bulunan Şeyh Hacı İbrahim Efendi (Sarı Hoca) türbesini de ziyaret ederek dua okudu. Hıdırağa Mahallesi’nde romanlar tarafından davul ve zurnalarla karşılanan Başkan Ergün, Manisa’da roman vatandaşların kendisine büyük ilgi gösterdiğini, aynı ilgiyi Kırkağaç’ta da görmüş olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Cengiz Ergün kendisine ilgi gösteren roman vatandaşların ısrarlarını da geri çevirmedi ve onlarla birlikte çalan roman havası eşliğinde oynadı. Mahallede çocukları da unutmayan Ergün, çocukları top dağıtarak sevindirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir