Kayıp işçi için arama çalışması başlatıldı

15 Kasım 2016 Salı, 17:27

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde 3 gün önce ortadan kaybolan işçi 29 yaşındaki Muharrem Samtaş için arama kurtarma çalışması başlatıldı.

Turgutlu’daki bir ekmek fabrikasında çalışan Muharrem Samtaş, geçen 12 Kasım’da kırsal Karaköy Mahallesi’nde, bir arkadaşının düğününe katıldı. Samtaş, saat 23.30 sıralarında işe gitmek üzere düğünden 45 TN 275 plakalı otomobiliyle ayrıldı. Ancak işe gitmeyen Samtaş’tan bir daha da haber alınamadı. Bunun üzerine yakınları durumu polis ve jandarmaya bildirip, kayıp başvurusunda bulundu. Güvenlik güçleri Samtaş’ın cep telefonundan en son ertesi gün sabah saatlerinde Çatalköprü Mahallesi yakınlarından sinyal alındığını belirledi.

Bunun üzerine Manisa İl Afet ve Acil Durumu Müdürlüğü’nden yardım istenerek bekar olan Samtaş’ın bulunması için bölgede arama-kurtarma çalışması başlatıldı. Düğünden ayrıldıktan sonra en son aynı işyerinde çalışan bir arkadaşıyla telefonda görüşüp, yarım saat kadar sonra geleceğini söylediği öğrenilen Samtaş’ın bulunması için geniş bir bölgede yapılan arama kurtarma çalışmalarına bir helikopterle havadan da destek verildiği bildirildi. Samtaş’ın hayatından endişe eden yakınları, yerini bilen veya görenlerin en yakın polis veya jandarma karakoluna bilgi verilmesini istedi.

 

 

 

3 GÜNDÜR KAYIPTI ACI HABER GELDİ!
 http://45haber.com/3-sayfa/3-gundur-kayipti-aci-haber-geldi.html

5

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir