KAYIKLAR KUNDAKLANDI

03 Şubat 2014 Pazartesi, 14:45

TIKLA İZLE
Salihli’nin Tekelioğlu Köyü’nde 2 balıkçı kayığı kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kundaklanarak kullanılamaz hale geldi.

Edinilen bilgiye göre Ferit Erefe ve Süleyman Gençyurt’un Gölmarmara Gölü’nde bulunan kayıkları gece kimliği belirsiz kişi veya kişilerce benzin dökülerek yakıldı.
Sabah avlanmak için kayıklarının bulunduğu bölgeye gelen Erefe ve Gençyurt, kayıklarının yakılarak kundaklandığını gördü. Durumun Jandarma’ya bildirilmesi üzerine olay yerine gelen ekipler, kayıkların benzin dökülerek yakıldığını tespit etti.
Jandarma ekipleri kayıkları yakan kişi yada kişileri yakalamak için çalışma başlatırken, kundaklama olayının Gölmarmara Gölü’nde elektroşokla balık avlanması iddiasıyla ilgili olabileceği öne sürüldü.
Kayığı kullanılamaz hale gelen Ferit Erefe “Sabah balık avına çıkmak için gölün kenarına geldim. Birde baktım ki kayığım yakılmış. Kayık, polyester malzemeden yapıldığı için tamamen erimiş. Benim günahım neydi. Kayığımın aynısı 5 bin lira. Evimin geçimini bu kayıkla karşılıyordum. Şuanda yeni bir kayık alacak durumum da yok. Şüphelendiğim birileri yok”dedi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir