KARAOĞLANLI BÖYLE MİTİNG GÖRMEDİ

26 Ocak 2014 Pazar, 14:43

MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, Karaoğlanlı Beldesi’ni ziyaret etti. Belde girişinde kurban kesilerek karşılanan Çöllü belde meydanında gece mitinginde konuştu, kiraz diyarı Karaoğlanlı’nın yıllardır hayalini kurduğu Kiraz Toplama Merkezi ve Soğuk Hava Deposu projesini meydanda toplanan belde sakinleriyle paylaştı. Karaoğlanlı’nın Şehzadeler Belediyesi’nin göz bebeği mahallelerinden biri olacağını söyleyen Çöllü; “ Siz bizim tarımıyla dünyaya açılan kapımızsınız. Sizin istekleriniz bizim için emirdir. Manisa’daki değişimi MHP’li belediye gerçekleştirdi ve yine MHP’li bir belediye sizin yıllardır hayalini kurduğunuz yatırımları yapacak” dedi.
Belde ziyaretlerine aralıksız devam eden MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü hafta sonu Karaoğlanlı Beldesi’ni ziyaret etti. MHP’li Çöllü’ye ziyaretinde MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay ve yönetimi, Hamzabeyli Belediye Başkanı Sami Acar, MHP Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Nevin Kaleli ve kadın kolları üyeleri ile çok sayıda partili eşlik etti. Yaklaşık 100 araçlık konvoyla geldiği Karaoğlanlı’da MHP Karaoğlanlı Belde Teşkilatı tarafından belde girişinde kurban kesilerek karşılanan Çöllü, belde meydanında bulunan iş yeri ve kahve ziyaretlerinin ardından belde meydanında MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı ve Karaoğlanlı Belde Teşkilatı tarafından hazırlanan miting alanına geçti. Alanda toplanan kalabalığa ilk olarak MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay seslendi. Konuşmasında Karaoğlanlı’nın ev sahipliğinden övgü ile bahsederek başlayan Tuatay, yaklaşan yerel seçimlerde adayların özelliklerinin ön plana çıktığını, Cem Çöllü’nün son beş yıldır Manisa ve civarında yapılan bütün yatırımlarda imzasının olduğuna dikkat çekti. Tuatay, “ Manisa’nın meyve diyarı Karaoğlanlı hemşerilerim bugün bizi böyle coşkulu bir şekilde karşılayarak ne kadar misafirperver olduğunuzu ve hizmetten yana olduğunuzu bir kez daha gösterdiniz. Biz bugün size yaklaşan yerel seçimde kime oy vereceğinizi anlatmak için geldik. Ben bugün size Manisa’nın bir evladını, doğma büyüme Manisalı, bu kentin son beş yılında dağında taşında, kaldırımında imzası olan birini getirdim. Ben size bugün bilgi birikim ve tecrübesiyle bir yüksek makine mühendisi getirdim. Yetimin hakkını gözeten, harama el uzatmayan, alnı ak bir hizmet insanı getirdim. MHP’li belediyecilik anlayışının Manisa’daki değişimi devam ettirmesi için sizlerden destek istiyoruz” diye konuştu.
EVİMİZDE GİBİYİZ
Konuşmasına havai fişek gösterilerinde başlaşan MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü’de karşılaştığı ilgi ve belde sakinlerinin coşkusuyla başladığı konuşmasında MHP’li Manisa Belediyesi’nin belediyecilik anlayışı ile ilgili örnekler verdi, çalışmalarını anlattı. Çöllü, “ Bugün belde girişinden itibaren bizleri coşkulu bir şekilde karşılayan, samimiyetini canı gönülden inandığımız siz değerli Karaoğlanlı halkına öncelikle teşekkür ederim. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız dün olduğu gibi bugünde yanımızdasınız. Bizleri yakından tanıyanlarınız elbette vardır ama ben kısaca yine de hatırlatmak istiyorum. Ben Manisa’nın son beş yılına damgasını vurmuş, MHP’li Manisa Belediyesi vasıtasıyla değişimi sağlamış ekibin bir üyesiyim. Manisa büyükşehir statüsüne alındıktan sonra iki yeni ilçe kuruldu ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin genel merkezi şahsımı Şehzadeler Belediyesi’nde değişimi devam ettirmem için görevlendirdi. Bizde doğduğumuz topraklara hizmet etmek için yola çıktık. Geride bıraktığımız beş yılda Manisa’nın her sokağında, caddesinde hamdolsun imzamız var. Yaptıklarımız ortada. Yapacaklarımızı bugün sizlere anlatmaya geldik. Manisa’nın içi boşaltılmış belediyesini ayağa kaldıran ve Türkiye’de örnek belediye haline getiren bir ekibin üyesi olarak karşınızdayım. Yetim hakkını gözeten, beytül malı dikkate alan, bir ekibin üyesi olarak karşınızdayım. Yaptıklarımızı Manisa’ya gelenleriniz yakinen biliyor. Boğaz köprüsü gibi olan bir Alparslan Türkeş Kavşağı, havalimanı gibi bir yeni otogar hamdolsun bunların tamamında imzamız var. Cengiz Ergün ve ekibi bu kentte bir hayali gerçekleştirdi. Şimdi bu ekip büyükşehir olan Manisa’nın imarı için yollarda. Bu ekibin samimiyetine, sözüne inandığınız için yalnız bırakmayacağınıza inanıyorum” diye konuştu.
HAYALİNİZİ BİZ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ
Konuşması sırasında sinevizyon ile mimari projelerini de paylaşan MHP’li Cem Çöllü, Karaoğlanlı ve yöresinde yıllardır beklenen Kiraz Toplama Merkezi projesi ve soğuk hava deposu projesini de belde halkıyla paylaştı. Cem Çöllü şöyle devam etti; “ Ben her gittiğim yerde yöre halkından kendilerine gelen siyasetçilere varsa eğer belediyecilik geçmişlerini, deneyimlerini ve yaptıklarını sormaları için ısrarcı oluyorum. Sizden de ricam ısrarcı olun. Sorun ne yaptınız, ne yapacaksınız, yapacağınız proje nerde. Şimdi adaylar netleşince ve vakit de daralınca mevcut adaylar gelip yapacağım, edeceğim diyorlar ama ne yapacaklarını bir türlü somut olarak ortaya koyamıyorlar. Bizimin ekibimiz açıklanan bu projeleri aday adaylığımız sürecinde çalışmaya başladı. Erkek kalkan erken yol alır. Ben şimdi size yıllardır hayalini kurduğunuz bir projeyle geldim. Yıllardır size söz verilen ama yapılmayan Kiraz Toplama Merkezi’ni inşallah biz yapacağız. Bununla da yetinmeyip bu merkezin yanına birde soğuk hava deposu projemiz var. Ayrıca her beldeye ve büyük köyler için planlanan düğün salonu projemiz Karaoğlanlı içinde geçerli. Siz bizim tarımıyla dünyaya açılan kapımızsınız. Sizin istekleriniz bizim için emirdir. Manisa’daki değişimi MHP’li belediye gerçekleştirdi ve yine MHP’li bir belediye sizin yıllardır hayalini kurduğunuz yatırımları yapacak. Tabi bu bölgeye has sorunları da biliyoruz. Bir elektrik kesintisi sorununuz var. Her ne kadar belediye ilgi alanına girmese de ben bu konuda sizlerin sözcüsü olacağımı gerekirse o kurumun kapısını aşındırarak hakkınızı alacağımın sözünü veriyorum. Biz söz verdiğimizde yapacağımızı herkes biliyor. Bu nedenle bizlere güvenmenizi, istikrarın ve hizmetin devam etmesi için oylarınızı büyükşehirde de ilçelerde de Milliyetçi Hareket Partisi’ne vermenizi istiyoruz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.