KANKA POLİSLER ONLARI UNUTMADI

17 Ocak 2015 Cumartesi, 17:56

 

Toplum Destekli Polisler tarafından uygulanan ‘Kanka Polis’ maskotları, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Sevgi Evleri’nde kalan çocukları ziyaret etti. Minikler, kendilerine dağıtılan hediyelerle mutlu olurken kanka polislerle de doyasıya eğlendi.

Ferdi UZUN

 İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü ekipleri Manisa Sevgi Evlerinde kalan minik öğrenciler ile bir araya geldi. Minikler, Toplum Destekli Polisler tarafından uygulanan ‘Kanka Polis’ maskotlarıyla doyasıya eğlenirken kendilerine verilen hediyelerle de mutlu oldular. Toplum Destekli Polis Birim amiri komiser Hülya Çukurelmalı, “Manisa Emniyet Müdürlüğümüzün Toplum Destekli Polis Şubesi olarak her yerde olduğu gibi Manisa’da da öğrencilerimizle her ortamda çocuklarımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımızla da bir araya gelmek istedik. Onların yalnız olmadığını polis teşkilatının onların her zaman yanlarında olduğumuzu, onları kollayacağımızı göstermek istedik. Kanka polislerimizle birlikte buradayız. Kanka polislerimizle hem çocukları eğlendirmek hem de onları mutlu etmek istedik” diye konuştu.

En fazla irtibat halinde olan birimimiz

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan da “Tüm çocukların en iyi şekilde yetişmesi için, burada aldıkları hizmetleri en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bugünkü etkinlikte bunun bir parçası. Toplum Destekli polisimiz sosyal projeler konusunda çalışıyor. Bizimle çocuk polisinden sonra en fazla irtibat halinde olan birimimiz. Bu etkinlikten dolayı başta Emniyet Müdürümüz olmak üzere, Toplum Destekli Şube Müdürlüğümüze ve orada çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Biz bu tür etkinliklerimizin devam etmesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir