Kamyoncular, Açıkdil, Ergün ve Çöllü’yü Başkan İlan Etti

18 Mart 2014 Salı, 01:01

MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Adayı Cem Çöllü ile birlikte
S.S Manisa Kamyoncular Motorlu Taşımacılar Kooperatifi Başkanı Fahrettin Baru ve kooperatif üyelerinin verdiği kahvaltıya katıldı. Kooperatif Başkanı Baru, Açıkdil, Ergün ve Çöllü’ye;” Üçününde başkanlığını ilan ediyorum ve destek verdiğimi açıkça söylüyorum”sözleriyle destek oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, esnafla ve meslek grupları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Açıkdil, bu kez Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Adayı Cem Çöllü ile birlikte S.S Manisa Kamyoncular Motorlu Taşımacılar Kooperatifi Başkanı Fahrettin Baru ve kooperatif üyelerinin verdiği kahvaltıda kamyoncu esnafı ile bir araya geldi. Kooperatif Başkanı Baru,” Yunusemre’de Azmi Açıkdil’i, Şehzadeler’de Cem Çöllü’yü, Büyükşehir Belediye Başkanlığı için de Cengiz Ergün’ün başkanlığını ilan ediyorum ve açık bir dille destek oluyorum. Onlar Manisa’yı daha da değiştirecek” Sözleriyle verdiği desteği dile getirdi.

Kamyoncu esnafının büyük ilgi, sevgisi ve kapıda çiçeklerle karşılanan Açıkdil, Ergün ve Çöllü, esnafla uzun uzun sohbet etti, taleplerini dinledi. Açıkdil ve Çöllü’ye ise tek destek Kooperatif Başkanı Baru’dan gelmedi. Beş yıldır el ele “Manisa Değişiyor” sloganını hayata geçirdikleri Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’den de destek geldi. Ergün;” Biz ekip ruhuyla gecemizi gündüzümüze kattık. Cem ve Azmi benim sağ ve sol kolum. Manisayı değiştiren projelerin hem arkasında hem de evrakların altında imzaları var.” Sözleriyle övgü yağdırırken, Kamyoncu esnafının talebini dile getirmesi üzerine Ergün;”Bundan sonra Yunusemre Belediye Başkanınız Azmi Açıkdil, isteklerinizi taleplerinizi o dinleyecek ve yerine getirecek. Zaten o demek biz demek biz demek o demek. Biz Büyükşehir Belediyesi olduğumuzda da yine Cem ve Azmi ile birlikte olacağız.” diyerek Açıkdil’e destek oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.